Мізоцька селищна рада на чолі з Б. Ю. Похилюком значну увагу приділяє збереженню пам’ятних місць та пам’ятників селища. В цій роботі активно допомагають і приватні підприємці Мізоча.
Так, торік приватний підприємець Олександр Моісейович Андріюк профінансував реставрацію стелли загиблим в роки Великої Вітчизняної війни землякам, яка знаходиться по вул. Липки, а також упорядкування території довкола стелли. Там поставлено лавки, електричні ліхтарі, висаджено туї. Тепер це – улюблене місце відпочинку Мізочан.
А вже цьогоріч О. А. Андріюк виділив кошти на реставрацію пам’ятника воїнам, загиблим в роки Великої Вітчизняної війни, який знаходиться на території Мізоцької райлікарні. І вже до 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні пам’ятник було відреставровано. Приватні підприємці В. В. Климчук,
Ф. А. Головій та Н. В. Лиморенко виділили кошти на ремонт пам’ятника Т. Г. Шевченку, що в селищному парку.
Керівники селища та всі мізочани щиро вдячні усім цим людям за те, що вони не байдужі до проблем селища, за їхній вагомий внесок у відродження Мізоча. Хочеться вірити, що знайдуться серед наших земляків ті, що наслідуватимуть їх хороший приклад, адже зробити потрібно ще чимало. Наприклад, потребують реставрації пам’ятник Богдану Хмельницькому, який стоїть в парку біля центральної зупинки, пам’ятна стелла євреям, загиблим у роки Великої Вітчизняної війни, і пам’ятні знаки полеглим воїнам УПА.
Оксана ПАЛЬЧЕВСЬКА,
завідуюча Мізоцькою ПШБ.

Comments are now closed for this entry