Замислюватись про те, що нам готує день прийдешній, - не завжди притаманно людині. Ми не любимо думати про можливі неприємності, що можуть на нас «звалитися», і це цілком логічно – багато хто звик керуватися принципом «я подумаю про це завтра» і вирішує проблеми, коли вони вже виникають. У той же час, ми завжди хвилюємось за те, чим володіємо, що є для нас цінним і значущим. Секрет збереження
усього надбаного, а також впевненості у завтрашньому дні відомий, - вже кілька століть у всьому цивілізованому світі прийнято страхуватися. Цей механізм захисту працює і в Україні, щоправда, - за умови правильного вибору страхового партнера.
Вже 15 років українці отримують надійний захист від страхової компанії
«ПРОВІДНА». У минулому році ПРОВІДНА виплатила своїм клієнтам 248,4 млн. грн., а за 5 місяців цього року – вже 96 млн. грн. Кожного робочого дня клієнти ПРОВІДНОЇ отримують в середньому мільйон гривень! Лише в Рівненській області за п’ять місяців 2010 року страхувальники отримали 1,2 млн. гривень.
З самого початку робота в ПРОВІДНІЙ була побудована таким чином, щоб бути щонайближче до клієнтів. Компанія широко представлена в усіх регіонах України: офісна мережа ПРОВІДНОЇ налічує понад 430 офісів, центри врегулювання збитків працюють у кожному регіоні, 4600 страхових агентів пропонують послуги компанії у кожному куточку України. До того ж, скажімо, поліс «автоцивілки», крім як у офісі чи у агента компанії, можна придбати у будь-якому населеному пункті прямо у відділені «Укрпошти». У минулому році за цим найпопулярнішим серед українців видом страхування компанія виплатила 45,7 млн. грн.
Все більшим попитом серед українців користується страхування майна. Адже і квартира у міській багатоповерхівці, і приватний будинок вимагає від господаря неабияких турбот та клопоту, а також особливої відповідальності. І у разі біди лише наявність повноцінного договору страхування зможе виручити передбачливого і дбайливого власника житла, та ще й допоможе зберегти гарні стосунки із сусідами. Хоча більшість українців й досі думає, що придбати поліс страхування нерухомості коштує більше, ніж, скажімо, поліс КАСКО, насправді ж страхування квартири чи будинку обійдеться в кілька разів дешевше, ніж страхування автомобіля.
- Ми завжди не тільки цінуємо, але й прислухаємось до думки наших клієнтів: нам часто говорять, що страхування – це складно і незрозуміло, хотілось би, щоб договори страхування були прості, а головне - доступні. Ця думка і стає для нас стимулом для удосконалення наших продуктів. Так, вже з 1 липня нашим клієнтам пропонуються більш прості і зрозумілі продукти зі страхування майна. Тепер поліс страхування будинку чи квартири в ПРОВІДНІЙ до того ж буде ще й доступнішим – від 70 грн. на рік. А взагалі в ПРОВІДНІЙ кожен може знайти собі страховий захист «до душі» - адже компанія пропонує понад 70 страхових продуктів, - розповідає директор філії СК
«ПРОВІДНА» у м. Рівному Сергій Копаниця.
Досить затребуваною в сільській місцевості серед клієнтів компанії є програма комплексного страхування майна і тварин «Господар», адже вона дозволяє, окрім будинку, застрахувати ще й домашню худобу. Можна застрахувати будинок від вогню, стихійних явищ, затоплення, а також наїзду транспортних засобів, що часто трапляється із садибами обабіч автотраси. Крім того, до вищезазначених ризиків, від яких буде застрахований будинок, можна додати крадіжку та навмисне псування майна, що, погодьтесь, не буде зайвим. Ця страховка доступна всім – наприклад, застрахувати будинок на 10 000 гривень коштує приблизно 40 гривень на рік, а застрахувати корову на 3 тисячі гривень буде коштувати ще 100-200 гривень.
- Особлива гордість ПРОВІДНОЇ – 4600 страхових агентів, команда досвідчених, спеціально навчених професіоналів. І на сьогодні двері компанії відчинено для всіх, хто хотів би нести в кожний дім впевненість і спокій, робити людям добро, - продовжує Сергій Петрович.
Отже, кожен в змозі заздалегідь подбати про себе та про своїх близьких, аби бути впевненим, що у разі нещастя не залишиться наодинці із бідою, - страхова компанія допоможе.
Оксана Компанець.
Адреса ПРОВІДНОЇ:
вул. Лесі Українки, 6, м. Здолбунів,
тел.: 0 (3652) 2-16-33
Ліцензія ДКРРФПУ
АВ №520951 від 16.02.10 р.

Comments are now closed for this entry