було присвячене чергове спільне засідання громадської ради при РДА та політичної ради при голові райдержадміністрації у формі “круглого столу”, яке відбулось 6 серпня. На цей захід було запрошено і керівників районних організацій політичних партій, громадських і ветеранських організацій, релігійних громад, структурних підрозділів райдержадміністрації.
На порядку денному розглядались питання відзначення в Здолбунові Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. З інформаціями виступили голова райдержадміністрації Микола Євчук та заступник голови районної ради Яків Мельник. Вони представили учасникам “круглого столу” проекти програм відзначення цих дат.
Присутні на засіданні представники політичних партій та громадських організацій висловили ряд суттєвих зауважень, доповнень і пропозицій щодо питань порядку денного. Але погодились, що державні свята варто відзначати під державними символами. В цілому діалог між місцевою владою і найактивнішими представниками громадськості вийшов вдалим, конструктивним.
Євген Шилан.

Comments are now closed for this entry