В. М. ТЕРЕБІЙЧУК, директор ТзОВ “Сніжинка”.

Банно-пральний комбінат у структурі Здолбунівського будинку побуту, ВАТ БПК і, врешті, ТзОВ “Сніжинка” - такими були етапи розвитку підприємства. Воно, як і його колектив та перелік ним пропонованих клієнтам послуг, з часом змінювалось. Було закрито лазню, яку полюбляло відвідувати чимало здолбунівчан, а з появою у більшості осель краян пральних машин типу напів- або автомат відійшла у минуле й така послуга, як індивідуальне прання у пральні “Сніжинки”. Натомість сьогодні невеликий колектив підприємства, у якому всього 9 працівників, надає населенню нові послуги. Але при цьому ніколи не зраджує своїй добрій традиції - привітно зустрічати кожного клієнта, гарантуючи йому високу якість обслуговування.


ТзОВ “Сніжинка” - одне з небагатьох підприємств сфери побуту нашого міста, що і в нові часи зуміло лишитися на плаву. Зараз у його діяльності можна виокремити два основних напрямки - робота пральні та надання в оренду залу обрядових послуг.

 За роботою прасувальниці К. М. НАГОРНА (зліва)
і Є. В. МУРАДОВА та майстер цеху О. Г. ЯРОВА (в центрі).

Білизну виперуть, а пір’я ще й пересиплють у новенькі насипки  
До 2 тонн білизни перуть у “Сніжинці” щомісяця, але це - не межа, бо є можливість справитись і з більшим обсягом. На прання приймають не лише білизну, а й куртки, ковдри, килими (окрім тих, що на клейовій основі), пір’я. До речі, його тут, за вашим бажанням, можуть і “переодягти” у нові насипки, тканину для котрих можете принести самі, а можете й вибрати на місці.
Підприємство працює і з індивідуальними замовниками, і з організаціями та установами. Для останніх ціни на прання договірні. А от для населення вони досить помірні. Наприклад, за повернення чистоти 1 кілограму білизни заплатити доведеться всього 6 грн., а пір’я - 9 грн. 60 коп.
Ковдри і килими тут приймають теж на вагу. Тож сплатити за прання 1 кг ковдри (погодьтеся, що в домашніх умовах це процедура досить непроста), доведеться всього 7 грн. 20 коп., а килима - 8 грн. 40 коп.
Крім того, у ТзОВ “Сніжинка” можна замовити пошиття ковдр.

У залі обрядових послуг.Красиво і зручно
Цими двома словами можна охарактеризувати зал обрядових послуг, який ТзОВ “Сніжинка” надає в оренду для святкування весіль, ювілеїв, інших знаменних у житті подій. Розрахований він на 160 осіб. Нещодавно тут зроблено ремонт, оновлено і прикрашено інтер’єр у ніжних рожево-лілових тонах. Приміщення кондиціоноване, сюди підведено воду.
До послуг замовників посуд, холодильники, плити, кладові, що закриваються, для зберігання продуктів. А якщо гостям закортить до танцю - будь ласка, для цього є просторий навіс на дворі. До речі, має “Сніжинка” й договір з колективом музикантів. Але клієнти можуть залучати і “своїх” музик.

Як замовити послуги?
Зробити це не складно. Домовитись і отримати довідки можна за телефонами 2-62-57, 2-33-83 і 093-55-370-65. А принести білизну, килими, ковдри чи пір’я для прання у понеділок-четвер в період з 8.00 до 17.00. Підприємство знаходиться у м. Здолбунові по вул. Стефановича, 4а.
- Ми клієнтам завжди раді, - наголошує директор “Сніжинки” Валентина Михайлівна Теребійчук. - І навіть попри існуючі сьогодні складності, свою марку прагнемо тримати. Є задумки й щодо розвитку підприємства, - зауважує вона.
Олена СНІЖНА.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry