З 16.00 14 серпня 2010 року розпочинається полювання на пернату дичину в мисливських угіддях Рівненської обласної організації УТМР і триватиме воно до 26 грудня. Встановлені єдині світлові дні полювання - субота і неділя.
Полювання дозволено проводити за сезонними або разовими відстрільними
картками. Сезонні картки на відстріл місцевої пернатої дичини будуть дійсні з 14 серпня по 3 жовтня включно.
Встановлені такі норми добування місцевої дичини в угіддях УТМР: норці великі - 2, качки – 2, лиски – 3, гуси – 1, кулики – 2, голуби – 4. Члени УТМР при отриманні сезонної картки сплачують 130 грн., разової – 30 грн.
З 9 жовтня по 28 листопада проводитиметься полювання на перелітну пернату дичину. Для цього мисливці повинні отримати відповідну відстрільну картку з обов’язковою здачею попередньої. Заміна карток безкоштовна.
Норми добування перелітної пернатої дичини такі: норців великих – 2, качок – 5, лисок – 6, гусей – 3, куликів – 10, голубів – 10.
Протягом грудня члени товариства зможуть проводити полювання тільки за разовими відстрільними картками.
Членам УТМР – власникам паспортизованих собак лягавих порід та спанієлів встановлено додатковий день полювання в середу. Їм видаватимуться разові відстрільні картки в окремо виділені угіддя.
Забороняється полювання на такі види качок, як гоголь, чернь білоока, чернь червонодзьоба, совка, огара, галагаз, гага звичайна, лутка, крохаль, а також на голуба-синяка.
Забороняється перебувати у мисливських угіддях з нарізною зброєю, набоями, спорядженими кулями і картеччю, з собаками немисливських порід та собаками, на яких немає паспортів встановленого зразка.
Не проводиться полювання на територіях Бущанської, Маломощаницької, Новомощаницької сільських рад, на водоймищах № 1 ВАТ “Голуба нива”, ВАТ “Рівнерибгосп”, крім частини № 5 - від ЛЕП до
с. Орестів, а також в угіддях, розташованих в населених пунктах та на відстані ближче 200 м від них.
Районна організація УТМР зобов’язує мисливців дотримуватись правил безпеки на воді, при користуванні зброєю та правил пожежної безпеки.
Василь КЕЛЬНИК,
голова районної організації УТМР.

Comments are now closed for this entry