Нещодавно кращі працівники семи вагонних депо Львівської залізниці змагались у вагонному депо Здолбунів на конкурсі професійної майстерності оглядачів вагонів за право представляти магістраль на завершальному його етапі - на рівні “Укрзалізниці”.
І не випадково вагонне депо саме нашого міста було обрано місцем проведення цього престижного конкурсу. Адже підприємство, створене у 1939 р., є своєрідними воротами для всіх вантажних поїздів, що потрапляють на Львівську залізницю. Оглядачі вагонів усувають недоліки рухомого складу, який зустрічають з Південно-Західної залізниці та з-за кордону, здійснюють заходи, необхідні для збезпечення безпечного руху поїздів далі.
Переможцем конкурсу професійної майстерності оглядачів вагонів Львівської залізниці став представник вагонного депо Ковель Анатолій Ярчук. Друге місце виборов його колега зі Здолбунова Олег Свідерський, а почесну “бронзу” - оглядач вагонів із Коломиї Михайло Гурмака.
Фінал конкурсу професійної майстерності оглядачів, які обслуговують вантажні вагони “Укрзалізниці”, проходитиме в наступному році.

Comments are now closed for this entry