Саме стільки земельних ділянок в районі газобалонного складу надала міська рада громадянам для спорудження житла


     Цієї події в місті чекали давно. Депутатам, членам виконавчого комітету, працівникам апарату ради довелося попередньо чимало попрацювати, аби питання про надання земельних ділянок громадянам для спорудження житла винести на розгляд сесії. Воно й зрозуміло, адже сьогодні земля, а надто в місті, ціниться особливо.
     З-поміж майже 500 черговиків треба було вибрати 70 щасливчиків – саме стільки земельних ділянок передбачалось виділити по вул. 
     8 Березня в районі газобалонного складу.      На засіданнях постійних комісій депутати ретельно вивчали кожну кандидатуру, розглядали всі зауваження і пропозиції. Емоції та пристрасті вирували і на початку сесійного засідання, яке відбулося 2 квітня. Всі пропозиції депутатів міський голова І. О. Ольшевський ставив на голосування. Більшість обранців міської громади не підтримали пропозицій своїх колег щодо проведення відеозйомки цього пленарного засідання та поіменного голосування депутатів.
     В запропонований міською радою проект рішення було включено пропозицію виконавчого комітету виділити земельні ділянки 12 багатодітним родинам, в яких виховується п’ять і більше дітей і які стоять на обліку та проживають на території міста.
     Депутати доповнили список претендентів на отримання земельних ділянок двома кандидатурами спортсменів-важкоатлетів, майстрів спорту міжнародного класу, учасників Олімпійських ігор А. А. Мушика і М. В. Гордійчука та своїх колег із тривалим стажем депутатської роботи М. У. Осіка і В. І. Промінського. Таке ж рішення було прийняте і стосовно жительки нашого міста Г. М. Гурської, яка з незалежних від неї причин так і не змогла скористатися виділеною їй раніше земельною ділянкою. Забігаючи наперед, зауважу, що міська рада прийняла позитивне рішення щодо багатодітних сімей та цих п’яти осіб.
     Голосування по кожному претенденту на отримання земельної ділянки проводилося окремо. Перш ніж зробити свій остаточний вибір, депутати заслуховували повідомлення інженера-землевпорядника міської ради Я. Ю. Лиса та голови постійної депутатської комісії з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища С. В. Фрідріха. Перший інформував про те, чи не скористалася попередньо людина своїм правом на приватизацію земельної ділянки під індивідуальну житлову забудову, і якщо таке виявлялось, то їй відмовляли. Другий висловлював прийняте комісією рішення. Якщо ж з якихось причин її члени не дійшли згоди, то справу вирішували безпосередньо на сесії.
     Загалом, міська рада надала цього дня 70 земельних ділянок, 53 з яких розподілено виключно згідно з порядком надходження заяв від населення.
     Рішенням міської ради дано дозвіл на складання проекту відведення масиву земельних ділянок в районі газобалонного складу для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд громадянам міста у приватну власність.
     На підставі рішення міської ради від 18 березня ц. р. міським головою І. О. Ольшевським було видане розпорядження про створення комісії з розгляду звернення жителя Здолбунова М. О. Головацького від 12.03.2009 року. На сесійному засіданні 2 квітня депутати ознайомилися з висновками комісії про проведену роботу, які і стали основою для ухвалення міською радою відповідного рішення.
     Цього ж дня обранці міської громади привітали своїх колег Л. І. Клименко та Ю. М. Рощенка, які у міжсесійний період були іменинниками, послухали новопризначеного керуючого Здолбунівським відділенням ВАТ “Державний ощадний банк України” Я. Є. Бараболю, а у “Різному” порушили ряд питань з життя міста.
Тамара ОКРУШКО.

Comments are now closed for this entry