Очевидно, м. Здолбунів з-поміж усіх інших районних центрів області, а можливо, і регіону, займає лідируючі позиції у напрямку розвитку молодіжної хіп-хоп культури. Доказ цьому – функціонування багатьох неформальних спортивних утворень цього напрямку: брейкінг, трейсінг (паркур), хіп-хоп, велотріал, електроденс (тектонік) та ін.
11 липня у міському гідропарку під егідою Рівненської обласної і Здолбунівської районної організацій політичної партії “Сильна Україна” відбулося свято хіп-хоп культури «Молодіжна урбан-хвиля “Здолбунів-Freestyle”. Акція проходила під девізами “За здоровий спосіб життя” та “Зробимо Здолбунів центром хіп-хоп культури нашого регіону!”.


Передова молодь охоче відгукнулася на заклик організаторів і активно долучилася до організації свята. Наших місцевих трейсерів, брейкерів, електроденсерів, реперів, дівчат-шанувальниць східних танців підтримали своїми виступами бі-бої та трейсери з Волинської і Хмельницької областей. Порадувала й чимала кількість глядачів, що прийшли на свято. Переважно це була молодь Здолбунова.
В цілому захід пройшов на належному організаційному рівні. Молоді люди ще раз мали змогу замислитись над
справжніми цінностями юнацьких років і життя взагалі, адже заклики, що лунали зі сцени від учасників урбан-хвилі, були безкомпромісними: "Ми обираємо здоровий спосіб життя!", "За здоровою людиною - майбутнє!". Зрештою, сьогодні стає очевидним, що народжується нове покоління людей, які хочуть змін і бажають жити у новій – здоровій, тверезій, а відтак і сильній Україні. В цьому вони вбачають справжню незалежність і за ці ідеали готові боротися.
Олександр БОТАРЬОВ,
керівник секретаріату Здолбунівської
РО ПП “Сильна Україна”.

 

Comments are now closed for this entry