Приємні події з дитинства пам’ятаємо протягом усього життя, враження від них залишають хороший слід надовго. Незабутніми для учнів Ступнівського НВК стануть дні літнього відпочинку у пришкільному таборі “Перлина”. Адже вихователі організували для них так багато цікавих заходів: вікторин, конкурсів, ігор, екскурсій.
Пам’ятною була поїздка в с. Дермань, де школярі відвідали музей У. Самчука та монастир. Яскраві враження залишила у дітей поїздка в м. Рівне. Прогулянка центром міста, смачне морозиво у кафе, незабутня вистава “Снігова королева” в ляльковому театрі, відпочинок у міському парку на каруселях – безліч позитивних емоцій.
Спонсором цієї мандрівки виступила РО ПП “Наша Україна”. Л. Я. Кінах, людина, яку учні нашого закладу знають і пам’ятають, відома своїми доброчинними справами не тільки у нас в районі. Чимало довелось попрацювати й І. В. Пшеничному. Зі Здолбунова до Рівного і назад ми безкоштовно добирались спеціально замовленим маршрутним таксі. Загалом, скільки б екскурсій не проводилось з ініціативи “Нашої України”, жодна ще не обходилась без участі в ній учнів та вчителів нашого НВК. Завжди відчуваємо підтримку і колишнього свого колеги, директора, а нині голови районної ради В. О. Тимощука.
Нещодавно наш навчальний заклад отримав новенький комфортабельний автобус. Сповнені творчих планів, мріємо відвідати з учнями концерти, вистави, визначні місця нашої області, України. Але, на жаль, наш шкільний автобус не має дозволу вирушати за межі району, навіть до м. Рівне, має слідувати лише чітко визначеним маршрутом: підвозити дітей до школи. Директор НВК В. В. Грицан прикладає багато зусиль, щоб оформити необхідні документи. Але поки що безрезультатно.
А щоб закінчити свою розповідь оптимістично, хочу побажати маленьким школярам: ростіть на радість батькам, набирайтесь сил і гарних вражень; татам і мамам вихованців – пам’ятати про тих, хто робив їм добро, і мати в душах хоч трішечки вдячності; педагогам – наснаги, підкріпленої добрим здоров’ям, а шановним спонсорам – нових планів і здійснення усіх хороших задумів.
Тетяна ТИМОЩУК,
вчитель Ступнівського НВК.

Comments are now closed for this entry