Нещодавно на базі Здолбунівської райсанепідемстанції відбувся обласний семінар-нарада з комунальної гігієни, на який прибули спеціалісти з обласної, Рівненської міської, районних санепідемстанцій області.
Учасники семінару-наради побували на ВАТ “Волинь-Цемент”. З доповіддю про основні завдання, які стоять перед спеціалістами з комунальної гігієни щодо здійснення дієвого санепіднагляду з попередження забруднення атмосферного повітря, забезпечення населення якісною питною водою та ін. виступили спеціалісти обласної СЕС, зокрема завідувач комунального відділення М. Г. Лук'янов.
Цікаво і змістовно про модернізацію систем очищення шкідливих викидів в атмосферне повітря внаслідок технологічного процесу та перспективи розвитку підприємства розповіли генеральний директор ВАТ “Волинь-Цемент” С. Й. Царук та заступник головного технолога Р. М. Науменко.
Учасники семінару оглянули будівельний майданчик, на якому закінчуються монтажно-налагоджувальні роботи із введення в експлуатацію нової технологічної лінії з виробництва цементу.
Спеціалісти районної санепідстанції висловлюють щиру подяку за допомогу в організації та проведенні обласного семінару-наради генеральному директору ВАТ “Волинь-Цемент” С. Й. Царуку, генеральному директору ВАТ “Укрцемремонт” В. Я. Ярошику, директору КП “Здолбунівводоканал” В. І. Мельнику, начальнику вагонного депо
Й. В. Гаврищаку, приватним підприємцям А. Р. Цехместрук, В. І. Садовському, О. В. Тарасовій, О. М. Андріюку та іншим.
Василь ЛИТВИН,
головний державний
санітарний лікар Здолбунівського району.

Comments are now closed for this entry