На вогневому рубежі.

Юнаки і дівчата із Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту стали учасниками стрільб з бойової зброї, організованих нещодавно для учнів професійно-технічних училищ області на Рівненському полігоні.
Відповідно до програми, кожен із учасників отримав по вісім бойових патронів. Та мета заходу полягала не в тому, аби влучити ними у мішень. Головне, щоб учні відчули, що таке зброя, тримаючи її в руках, не боялися звуку пострілу, отримали позитивні емоції. А останніх вистачало: до стрільби ліцеїсти поставилися як до своєрідної посвяти у воїни. Декому з них вдалося продемонструвати ще й свою влучність.
Самим стрільбам передувало ознайомлення учасників з будовою АК-74, його технічними характеристиками. Були проведені відповідні інструктажі з техніки безпеки, процес стрільби відбувався під безпосереднім наглядом досвідчених інструкторів.
Хочеться висловити подяку викладачу предмета “Захист Вітчизни” Здолбунівського ПЛЗТ Ф. М. Максимчуку за допомогу в проведенні стрільб, які не проводилися в районі майже 15 років. Є надія, що такі заходи організовуватимуться надалі не лише для ліцеїстів, а й для школярів району.
Олександр КОТЮБІН,
начальник відділення 167 ТЦК ВСК, прапорщик.

Comments are now closed for this entry