Минулого тижня відбулася 22 районна звітно-виборна конференція
Товариства Червоного Хреста України

На фото: (зліва направо)
В. Г. БОРОДІЙ, М. М. Бєлікова та В. П. Соколенко.

Делегати та запрошені заслухали доповідь голови районної організації ТЧХУ В. Г. Бородія про її діяльність за період з 20 квітня 2005 р. по 9 червня нинішнього року.
В обговоренні доповіді взяли участь директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Ф. Павлова, методист відділу освіти райдержадміністрації Є. Б. Грицина, головний санітарний лікар району В. А. Литвин та автор цього матеріалу. Перед присутніми виступив і голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України В. П. Соколенко.
На конференції відзначалось, що у звітному періоді дальшого розвитку набула робота з пропаганди ідей гуманізму і милосердя, залучення школярів та молоді до участі в діяльності Червоного Хреста та втілення в життя його гуманітарних програм.


Нової якості набула медико-соціальна робота. В районі працюють 6 патронажних медичних сестер служби милосердя, які обслуговують 404 особи. Функціонують кімната медико-соціальної допомоги та банк одягу, пункт прокату предметів першої необхідності. В селах Святе та Новий Світ працюють пункти першої допомоги. Проводились благодійні акції з надання допомоги найменш захищеним верствам населення продуктами харчування, медикаментами, предметами догляду за хворими, одягом, взуттям, миючими засобами тощо.
Загалом, районна організація ТЧХУ об’єднує 6 дільничних комітетів та 109 первинних осередків.
У прийнятій конференцією постанові передбачено продовжити роботу щодо перебудови діяльності осередків, спрямовану на підвищення конкретності, якості та ефективності роботи Товариства; запровадити чітку систему підготовки кадрів, відновити діяльність шкіл передового досвіду. Усі зусилля спрямовуватимуться на зміцнення патронажної служби за рахунок місцевих джерел фінансування. Передбачено також покращити організаторську роботу з розвитку та пропаганди безкоштовного донорства. Є потреба мати приміщення під банк одягу та склад недоторканих запасів тощо.
Учасники конференції обрали правління районної червонохресної організації у складі 21 особи. Обрано ревізійну комісію та трьох делегатів на обласну конференцію.
Цього ж дня відбулося перше організаційне засідання новообраного правління, члени якого задовольнили прохання
В. Г. Бородія про складання ним обов’язків голови у зв’язку з виходом на заслужений відпочинок. Як зауважив керівник обласної організації ТЧХУ В. П. Соколенко, Володимир Григорович Бородій більше тридцяти років очолював районну організацію, яка впродовж багатьох років залишалася однією з кращих на Рівненщині. Подякувавши йому за сумлінну працю, він вручив В. Г. Бородію Почесну грамоту обласного Товариства.
Заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань О. В. Федорук подякував від імені райдержадміністрації та районної ради за багаторічну роботу ветерану червонохресної діяльності району В. Г. Бородію та привітав з обранням нового голову районної організації ТЧХУ М. М. Бєлікову. Марія Михайлівна донедавна працювала медичною сестрою у терапевтичному відділенні центральної районної лікарні.
Тамара ОКРУШКО.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry