Передмова
З того часу, коли український, російський і французький науковець Ілля Ілліч Мечніков здійснив одне з найбільших відкриттів в історії імунології і отримав за це Нобелівську премію, минуло вже понад 100 років. Але людство й сьогодні говорить про секрети імунітету, намагаючись якомога повніше відкрити їх широкому загалу, бо наші знання про саму імунологію, як науку, та імунітет, який захищає кожного з нас від хвороб і інфекцій, дуже й дуже бідні. А тим часом факторів, які пригнічують імунну систему, ослаблюють імунітет людини, більш ніж достатньо. Ми ведемо нездоровий спосіб життя, нас вражають стреси, ми відчуваємо негативний вплив екології, нераціонально харчуємося і т. д. і т. п. А ще імунну систему людини послаблює масове безконтрольне вживання антибіотиків.

А від усього цього і підвищена стомлюваність, загальна слабкість, перепади настрою, часті простуди, тобто всі класичні ознаки ослабленого імунітету.
Що ж пропонує людям наука? Як підвищити імунітет? Про все це і йшлося за круглим столом для журналістів восьми областей західного регіону України, який організували недавно у Львові у рамках Всеукраїнської освітньої програми “Секрети імунітету: відкриймо разом!” Завдання цієї програми саме й полягає в тому, щоб розповісти громадськості України про те, чому важливо і необхідно зміцнювати імунітет, особливо в сучасних умовах, а також про тенденції в українському суспільстві щодо питань харчування і способу життя. Провідні імунологи країни - Президент Української асоціації фахівців з клінічної імунології, алергології та імунореабілітації, професор, доктор медичних наук Георгій Драннік, головний імунолог Міністерства охорони здоров‘я України, завідувач кафедри клінічної імунології та алергології Львівського медичного університету, доктор медичних наук Валентина Чоп‘як, головний позаштатний дієтолог МОЗ України, професор, доктор медичних наук Олег Швець та менеджер маркетингу компанії “Данон Україна” Ольга Кухар детально і всебічно розповіли журналістам про імунітет людини і способи його зміцнення, про продукти-пробіотики, стан імунітету українців та наукові рекомендації щодо зміцнення імунної системи, здоровий раціон харчування, а також про відомий в Україні і світі продукт “Актімель,” який виробляє компанія “Данон” (за її підтримки проводиться програма “Секрети імунітету: відкриймо разом!”) і який допомагає імунній системі працювати краще.

Виступає Георгій Драннік.

Добра мікробіота - справна робота
Мікробіота (мікрофлора) кишечника, кишкового тракту відіграє вирішальну роль в анатомії, фізіології та імунології людини. Вона стимулює відповідь імунної системи на будь-яку інфекцію. Одним із способів її поліпшення є вживання в їжу людини кисломолочних продуктів. Це було помічено багатьма вченими, в тому числі і тим же І. І. Мечніковим, коли він вивчав спосіб життя і харчування довгожителів Болгарії. Саме Мечніков першим обгрунтував ідею вживання в їжу кисломолочних бактерій, які справляють благотворний вплив на організм людини. Ці молочнокислі бактерії, або живі мікроорганізми, які належать до “нормальних” мешканців кишкового тракту здорової людини і покращують травлення та загальний стан шлунково-кишкового тракту, зміцнюючи імунний захист організму, називають ще пробіотиками. Вони не вважаються лікарськими препаратами, а розглядаються як засоби, котрі сприятливо впливають на стан здоров‘я людей.
Тому то й кажуть імунологи про те, що добра мікробіота - це справна робота всього організму.

Головне - здоровий спосіб життя
Добре налагоджена робота імунної системи залежить все ж таки найперше від здорового способу життя людини, від того, як вона харчується, від її фізичної активності, від вміння повноцінно відпочивати. На жаль, сьогодні в Україні дуже незначна кількість людей дотримується принципів здорового способу життя, достатньо і збалансовано харчується. Як відзначає директор Українського науково-дослідного інституту харчування, головний позаштатний дієтолог МОЗ України О. В. Швець, “через нестачу знань щодо обов‘язкових компонентів здорової дієти і її виняткову важливість для збереження здоров‘я, українці при виборі продуктів харчування найчастіше орієнтуються на рекламу, дешевизну і швидкість приготування та вживання. Це призводить до серйозних відхилень від здорового балансу на шкоду найбільш цінним групам продуктів: рослинній їжі, молочним продуктам і рибі, які в середньому споживаються на 40-50 відсотків менше рекомендованої кількості. А додайте до всього цього гіподинамію, вживання алкоголю, погану екологію, велику кількість стресів, вживання часто непотрібних ліків і особливо антибіотиків. Зрозуміло, що все це не додає нічого доброго імунній системі, а лише посилює вплив багатьох інших негативних факторів на неї.

Допоможе “Актімель”
“Актімель”- пробіотичний кисломолочний продукт, створений компанією “Данон” у 1994 році. Окрім стандартних йогуртових штамів, він містить в собі і унікальний пробіотичний штам, бактерії якого відрізняються особливою стійкістю до шлункової кислоти, тому в кишківник, де зосереджено до 70 відсотків клітин, що забезпечують імунітет нашого організму, ці цінні бактерії потрапляють у великій кількості. Отож, “Актімель” активно регулює баланс бактеріальної флори в кишечнику людини, створює і підтримує добру мікробіоту, покращує стан слизової оболонки кишківника, внаслідок чого в організм людини через неї потрапляє набагато менше шкідливих бактерій.
До інших позитивних характеристик “Актімелю” можна віднести його лактозну активність, тобто здатність сприяти легшому розщепленню і засвоєнню необхідної організму лактози, відсутність консервантів і штучних барвників, те, що він містить знижену кількість жиру і таким чином зменшує навантаження на ферментний аппарат шлунково-кишкового тракту.
Благотворний вплив “Актімелю” на організм людини доведено майже трьома десятками спеціальних клінічних досліджень в Європі, США та Україні. Вживати його можуть і дорослі, і діти, вагітні жінки, він значно скорочує тривалість зимових інфекцій. Проте, щоб досягти певного ефекту, цей продукт потрібно вживати хоча б по одній пляшечці протягом двадцяти днів.
Звичайно, зміцненню імунної системи сприяють й інші кисломолочні продукти - кефір, йогурти. Але саме “Актімель”, який створений можна сказати на їх основі, є найбільш цінним для імунної системи людини. Компанія “Данон”, котра його виробляє, є світовим лідером і з виробництва інших молочних продуктів. Серед них “Активіа”, “Растишка”, “Даніссімо”, “Живинка", “Веселий пастушок”. Характерно те, що вона використовує лише високоякісну сировину, найновіші розробки новітніх лабораторій, забезпечує в процесі виробництва повну стерильність.
Цікава історії фірми “Данон”. Вона веде свій відлік від початку ХХ століття. Ісаак Карассо, фармацевт, котрий її заснував, імпортував з Болгарії і замовив в інституті Пастера, де працював І. І. Мечніков, штами молочнокислих йогуртових культур, які застосовував для лікування кишкових інфекцій у дітей. Назвали нову продукцію “Данон” по імені сина - Даніель (пестливо Данон). До речі, син цей дожив до ста трьох років і помер 17 травня 2009 року. До останнього подиху він почувався прекрасно, своїм здоров‘ям і життям пропагуючи продукцію фірми, почесним президентом якої він був останніх 50 років.

Замість епілогу
Під час круглого столу його модератор Максим Рильський, який є головою правління Всеукраїнського центру прес-клубів “Україна-Форум” і займається реалізацією Всеукраїнських освітніх програм, провів для журналістів вікторину на краще знання проблем імунітету людини. Переможці отримали в нагороду “Актімель”.
Підготував
Володимир Дрозюк,
учасник круглого столу і один з переможців вікторини.

Олег Швець.

Ольга КУХАР.

Comments are now closed for this entry