На жаль, не завжди людина з дипломом педагога має хист бути ним. Для цього недостатньо відповідної освіти – потрібно мати ще й вчительське серце. Ці два фактори є основними передумовами того, аби бути справжнім педагогом.
Саме ці аспекти гармонійно поєднуються в особистості викладача української мови та літератури Раїси Володимирівни Шевцової – людини не тільки виняткової доброти, чуйності й справедливості, а й такої ж любові до своєї роботи і учнів. Окрім високої кваліфікації, яка не викликає ніяких сумнівів, Раїса Володимирівна відзначається чудовою ерудицією, прекрасним почуттям гумору, охайністю та завжди гарним виглядом.
Особисто я мав за щастя бути учнем цього прекрасного педагога та можу з впевненістю сказати, що Раїса Володимирівна належить до тих вчителів, які викликають повагу як у своїх учнів, так і у колег. Її вчительський стаж вимірюється десятиліттями. Вона навчала учнів рідній мові та літературі не в одній школі нашого району. Нині Раїса Володимирівна працює у Здолбунівській гімназії, де всі викладачі відзначаються високим фаховим рівнем та вмінням належно передавати свої знання, але й тут вона стала прикладом для наслідування.
Раїсу Володимирівну без сумніву можна назвати вчителем від Бога. Її відданість нелегкій, але такій важливій і благородній роботі, заслуговує лише найкращих слів. Праця таких вчителів, як Раїса Володимирівна Шевцова, – це своєрідна “планка”, до якої повинні тягнутися молоді педагоги.
Микола МІСЮРА.
м. Здолбунів.

Comments are now closed for this entry