Фінал концерту. 

Завершення навчального року в Мізоцькому будинку школярів та молоді було відзначено звітом творчих колективів закладу перед односельцями. Показати батькам, друзям, громадськості селища свою майстерність, здобуту на заняттях, – то перше правило гуртківців. А тому щорічні творчі звіти стали гарною традицією в нашому закладі. Це був п’ятнадцятий!
Дійство, що відбувалося на сцені селищного будинку культури, вразило глядачів різноманітністю художніх номерів, барвистістю, професіоналізмом, динамічністю. Вічна мелодія духового оркестру, захоплюючі ритми народних та бальних танців, естрадний спів, вражаючий рукопаш козацького бойового мистецтва заполонили увагу глядачів. Свято художньої майстерності гуртківців гармонійно доповнили і виступи членів родин наших вихованців. Та справжнім сюрпризом для глядачів було танго у виконанні працівників закладу – директора Лесі Черниш та керівника гуртка естрадної пісні Руслана Одарчука.


Перелік нагород, отриманих під час заходу вихованцями будинку школярів та молоді, свідчить про наші здобутки на районному, обласному та всеукраїнському рівнях в царині технічної творчості, орігамі, козацького бойового мистецтва у навчальному році, що минув. А влітку на гуртківців чекають туристичні табори та екскурсії.
Свято завершилось роздачею морозива всім присутнім у залі дітям від магазину «Затишок» (ПП Алла Максимюк).

 

Грає духовий оркестр.


Колектив закладу працює над створенням умов для організації змістовного дозвілля дітей у вільний від навчання час. Школярі охоче відвідують цікаві для них гуртки, знаходять справу для душі, навчаються хорошому та корисному. І запрошують до себе родину, друзів, громадськість селища, щоб показати їм свої здобутки та досягнення. Глядачі висловлювали щирі слова вдячності педагогам та гуртківцям будинку школярів та молоді за подароване свято, а колектив закладу - батькам за хороших та талановитих дітей.

 

 Наймолодші учасники концерту.


А першого червня на подвір’ї будинку школярів та молоді відбувся традиційний конкурс малюнка на асфальті для молодших школярів. Всі учасники конкурсу отримали призи. Для них же був організований солодкий стіл. А на завершення – дискотека у селищному будинку культури.
Свято юним мізочанам у День захисту дітей подарував ПП Олександр Андріюк.
Віталія Теслюк,
керівник гуртків
Мізоцького БШМ.
Фото Руслана Климчука.

Comments are now closed for this entry