Минулого тижня відбулося розширене засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації. У присутності представників відповідних служб району обговорювалася економічна ситуація, взаємовідносини бізнесу та влади у господарській діяльності, вишукувалися шляхи вирішення проблемних питань у сфері малого та середнього підприємництва.
З порядком денним учасників зібрання ознайомив голова райдержадміністрації Микола Євчук. Він закликав підприємців до взаємодії і співпраці, що сприятиме розвитку малого і середнього бізнесу як найефективнішого інструменту реалізації підприємницького потенціалу, засобу поєднання економічних і соціальних орієнтирів розвитку району.
З особливою стурбованістю говорив у своєму виступі про назрілі економічні проблеми в галузі малого і середнього бізнесу голова районної ради Василь Тимощук.
Перед підприємцями виступили директор районного центру зайнятості Сергій Бабич, державний інспектор праці територіальної державної інспекції праці у Рівненській області Юрій Морозюк, начальник управління Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі Світлана Жовтанюк, головний державний санітарний лікар району Василь Литвин, заступник голови райдержадміністрації Роман Дрозд, інші керівники та спеціалісти відділів і служб райдержадміністрації. Вони ознайомили присутніх із основними положеннями законодавства України про працю найманих працівників, розповіли про вплив сплати страхових внесків на зарахування трудового стажу відповідно до Закону України “Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування”, стан організації контролю за дотриманням вимог Закону України “Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини”, про врегулювання земельних відносин та підвищення рівня інвестиційної привабливості сільськогосподарського виробництва.
Про основні проблеми державного регулювання сфери господарської діяльності суб’єктів підприємництва району розповів у своєму виступі голова районної галузевої ради підприємців, директор ТзОВ “Добробут” Ярослав Бляшин.
Ряд слушних пропозицій і зауважень висловили підприємці Василь Шевцов, Володимир Євтушенко.
В обговорених питаннях прийнято відповідні рішення щодо пожвавлення діяльності малого і середнього бізнесу та виконання комплексних програм підтримки підприємництва.
Євген Шилан.

Comments are now closed for this entry