Віка ДЖУРИК після нагородження. 

     26 березня у Рівненській державній обласній бібліотеці для дітей за перемогу у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Найкращий читач України-2009” змагались юні представники різних районів Рівненщини - переможці ІІ конкурсного етапу. Активну участь у цих змаганнях брали і наші землячки, восьмикласниця Миротинської ЗОШ І-ІІ ст. Катерина Олексюк та учениця 7-А класу Мізоцького НВК Вікторія Джурик.

     Конкурсанти представили для оцінювання заповнені власноруч читацькі щоденники, розповідали про свою улюблену книгу та відповідали на запитання журі. В ході змагань усі юні читачі продемонстрували високу ерудицію, вміння аналізувати й інтерпретувати текст. Але особливу увагу учасників заходу привернув змістовний, емоційний виступ мізочанки Вікторії Джурик, її артистизм. 
     В результаті дівчинка ввійшла в число 12 кращих читачів області, переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу. Усім цим дітям було вручено дипломи і подарунки. До речі, у 2008 р. Вікторія брала участь у аналогічному конкурсі, “Книгоманія”, і була однією з кращих у І його турі.  
     Бібліотекарі Мізоцької публічно-шкільної бібліотеки щиро радіють успіху своєї читачки, вітають її з перемогою, а також висловлюють вдячність батькам Віки за підтримку доньки-конкурсантки.
Оксана ПАЛЬЧЕВСЬКА,
завідуюча публічно-шкільною
бібліотекою сел. Мізоч. 


Comments are now closed for this entry