Фрагмент виступу.

Позитивний досвід громадянської співучасті, активна громадянська позиція формуються в учнів Миротинської ЗОШ І-ІІ ст. протягом усього періоду навчання. В рамках колективних проектів “Волонтерство” та “Ветеран” школярі надають допомогу одиноким людям та намагаються внести промінь радості у їхнє життя.  
Ось і нещодавно у рамках акції “Розвій самотність” учні та педагоги школи відвідали одиноких людей у Здолбунівському будинку людей похилого віку. Лагідні посмішки з’являлися на обличчях бабусь та дідусів, коли слухали музичні привітання у виконанні Анни Зелінської, Євгенія Драчука та Олега Лазоришина, поетичні рядки, які вдало підібрала до візиту педагог-організатор школи І. Г. Крикавська, милувалися майстерністю учасників танцювального колективу “Нова генерація” (керівник А. М.Ковалець), співпереживали разом з героями інсценізації у виконанні членів драмгуртка “Грайлик” (керівник Т .С. Вознюк). Теплі слова адресували присутнім директор школи
С. П. Ігнатьєв, за сприяння якого, до речі, і став можливим цей візит, та його заступник з НВР
О. М. Пантелеймон.
Нехай вищезгаданий візит до Здолбунівського будинку людей похилого віку є лише краплинкою у тому морі добра, яке б хотілося зробити, але надзвичайно важливим є те, що кожна дитина, яка взяла участь у цій акції, не просто виконала свій обов’язок, а стала багатшою ще на одну добру справу, милосерднішою та людянішою. Недарма гаслом нашої громадсько-активної школи ми обрали слова: «Школа – осередок розвитку громади, громада – осередок розвитку добра».
Тетяна Вознюк,
координатор Миротинської 
громадсько-активної школи.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry