З хлібом-сіллю та піснями зустрічали учасників семінару в Уїздцях. 

На черговому семінарі-навчанні з головами територіальних громад району розглядалося питання підготовки установ району до роботи в осінньо-зимовий період.
Під час теоретичної частини семінару виступили начальник відділу містобудування, архітектури, комунальної власності та енергозбереження Владислав Щавінський, заступник начальника відділу освіти Жанна Місюра, заступник начальника відділу культури і туризму Олена Мазепа, заступник головного лікаря центральної районної лікарні Олег Сумко. У своїх інформаціях вони детально проаналізували стан підготовки закладів соціальної і комунальної сфери до роботи взимку, висловили ряд слушних зауважень і пропозицій.


Практична частина семінару відбулася на базі Уїздецької сільської ради. Сільський голова Олександр Стернійчук розповів колегам про проблеми територіальної громади, про окремі результати роботи.
Потім учасники семінару ознайомилися із роботою дитячих садків, фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Уїздці і Кунин, магазинів і культосвітніх закладів, місцевих загальноосвітніх шкіл.
В роботі семінару взяли участь голова районної ради Василь Тимощук та його заступник Яків Мельник, голова райдержадмінастрації Микола Євчук.
Керівники самоврядних організацій на семінарі почерпнули чимало корисного для своєї практичної роботи, відкрито поспілкувалися із колегами про наболілі проблеми сьогодення.
Євген Шилан.
Фото автора.

 

 

Comments are now closed for this entry