На 43 сесії міської ради, яка відбулася 19 травня, затверджено міський бюджет

Прийняттю цього довгоочікуваного важливого документа, а також місцевих програм передувала копітка робота. Як відзначив міський голова І. О. Ольшевський, від депутатів надійшло чимало зауважень та пропозицій. Всі вони враховані, кожну цифру зважили й узгодили.
Отож, загальний обсяг доходів бюджету міста на цей рік затверджено в сумі 15285684 грн., з урахуванням коштів, що, згідно з Законом України “Про Державний бюджет України на 2010 рік”, передаються до районного бюджету в сумі 1 504267 грн., а також обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 13 519462 грн. та видатків спеціального фонду бюджету - 1 766222 грн., в тому числі бюджет розвитку в сумі 576222 грн. за функціональною та відомчою структурою бюджету.


Одностайним було голосування депутатів при затвердженні місцевих програм. В них передбачені конкретні обсяги робіт для забезпечення життєдіяльності міста, визначено також виконавців.
Приміром, програмою благоустрою міста передбачені витрати: на оплату електроенергії з вуличного освітлення 180000 грн., на відсипку і планування вулиць Львівської, Б. Тена, Івасюка, Тихої (за залізничним переїздом), провулків Щепкіна, Церковного, нових секторів кладовища по вул. Коперніка 30000 грн., поточний ремонт ігрових майданчиків по вул. Мазепи, 20, Л. Українки,1, Заводській 14 а, Шкільній 23-25, 27, Незалежності 8, Заводській, 10-12, пр. Цементників, 12 - 40000 грн.
Програмою утримання та реконструкції автомобільних доріг м. Здолбунів передбачено здійснення ямкового ремонту вулиць Нової, Д. Галицького (до переїзду), Садової, Шкільної, Ясної, Приходька, Мазепи, Незалежності, Полуботка, Фабричної, Шевченка, Словацького. Приблизна вартість усіх цих робіт 270000 гривень.
На природоохоронні заходи в місті заплановано використати 100 тисяч гривень. Зокрема, планується провести роботи із захисту від підтоплення і затоплення на окремих вулицях, озеленення Здолбунова, придбати обладнання для складування твердих побутових відходів.
На сесії міськради було затверджено також програми соціального захисту малозахищених верств населення, організації та проведення культурних заходів.
Окрім питань про бюджет-2010 та місцеві програми, порядок денний сесії міськради включав і ряд інших. Депутати затвердили звіт про виконання бюджету за минулий рік, розпорядження міського голови, прийняли рішення щодо вартості отримання дозволу на виконання земляних робіт та ін.
На сесії було також розглянуто ряд запитів депутатів.
Євген Шилан.

 

Comments are now closed for this entry