Шукають у повсякденній педагогічній діяльності
вчителі Миротинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Звичайна сільська школа, яких тисячі в Україні, із своїми традиціями і звичаями, результатами і упущеннями. Тут навчається 75 учнів, знання їм дають і готують до самостійного життя 18 вчителів. Це – справжні фахівці своєї справи, які обрали професію за покликанням. Очолює колектив Сергії Ігнатьєв. Завдяки йому школа бере активну участь в громадському житті району і області.


Вчителі вміють знайти педагогічний ключик до кожної дитини, дати їй можливість розкритись. І переважна більшість вихованців демонструють свої знання і уміння на олімпіадах, різноманітних конкурсах і фестивалях. Гордістю школи є учні Анна Зелінська, Євгеній Драчук, Владислав Вознюк, Оксана Ленчук, Христина Неродіна, Ілля Ситницький, Катерина Олексюк, Ірина Бабак, Тетяна Гарбарук, Наталія Юдіна. Вони є лауреатами районного конкурсу “Юна зірка”, Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців минулого року, призерами районного конкурсу “Електронного малюнка”, всеукраїнських конкурсів латино-американських танців, районних змагань із спортивного орієнтування.

Закінчуються уроки, але школа продовжує жити своїм розміреним життям, адже тут створені сприятливі умови для розвитку здібностей учнів. Плідно працює драматичний гурток “Грайлик”. Учні не раз радували глядачів майстерними виступами як у селі, так і на районній сцені. Хороших результатів досягає і танцювальний колектив “Нова генерація” – активний учасник шкільних свят.

В одну із неділь травня педагогічний колектив із своїми вихованцями влаштували для батьків і односельчан справжнє мистецьке свято на сцені місцевого клубу. Це був своєрідний звіт роботи школи, творчий ужинок із кращих виконавців пісень, віршів, танців. Концерт, який тривав півтори години, пройшов на одному диханні.

- Мені приємно, що у нашій школі вчаться талановиті діти, які люблять і цінують пісню та музику, - розповідає директор школи Сергій Ігнатьєв. – У нас є всі потенційні можливості виступити з концертом навіть і на обласній сцені.
І сумніву в цьому немає. Це ще раз підтвердив травневий виступ учасників художньої самодіяльності школи у рідному селі. Знову ж таки тут зіграв важливу роль і особистий приклад директора, який акомпонував на музичних інструментах своїм вихованцям і виконував пісні із своєю дружиною Наталією - вчителькою цієї ж школи.
Ніколи не буває в закладі сумно, бо тут працюють чудові педагоги. Щоранку вони поспішають до дітвори, щоб знову і знову дарувати їм тепло своєї душі, запалити вогник цікавості у їх оченятах, дати глибокі знання. І не біда, що в старому приміщенні вчаться, бо надії на нову школу, яка стоїть поруч недобудована, уже немає.
Євген Шилан.
На фото:
фрагменти шкільного концерту на сільській сцені.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry