У рамках районної спартакіади “Повір у себе” на базі ФСК “Тонус” відбулися змагання з шахів та настільного хокею.
Переможцями у першому виді стали Олена Якубенко та Микола Люшненко із міської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. Друге місце зайняв учень цієї ж школи Володимир Корнійчук. Оскільки в шахи вміють грати не багато дітей, то й учасників у цьому виді змагань було небагато.
Найкращих результатів у настільному хокеї серед дівчат домоглися учениці ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Олена Якубенко - І місце, Тетяна Коваль - ІІ та Любов Лукашук - ІІІ. Серед хлопців перемогу святкував Володимир Корнійчук (ЗОШ І-ІІІ ст. № 3), другим став Павло Федорук (випускник Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.), третім - Ярослав Корнілов (ЗОШ І-ІІІ ст.
№ 5).
Варто відзначити, що Люба Лукашук, Володя Корнійчук, Олена Якубенко вже були переможцями обласних спартакіад 2009-2010 рр. А О. Якубенко, В. Корнійчук та П. Федорук як переможці та призери обласних творчих конкурсів у різні роки були учасниками спеціалізованих змін в МДЦ “Артек”.
Переможці районної спартакіади отримали грамоти, медалі, подарунки.
Захід провели сектор у справах молоді та спорту РДА, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ФОК “Тонус”, відділ освіти РДА.
У нашому місті, в районі дуже багато творчих дітей, але розкриття їх здібностей, талантів залежить від нас, дорослих. Тому дякуємо керівництву ЗОШ І-ІІІ ст. №№ 3, 5, Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. за постійну активну участь їхніх команд у конкурсах і закликаємо керівників інших шкіл дати можливість дітям проявити себе.
Тетяна ПАВЛОВА,
директор районного ЦСССДМ.

Comments are now closed for this entry