Перемога! Вона прийшла до нас не в лавровому вінку, а в образі солдатської матері, в пам’яті тих, кому ще й досі сняться окопи і палаюча земля. Кожен живий мусить пам’ятати подвиг загиблих солдатів, відчувати моральну відповідальність перед ветеранами, яких залишилось так мало.


В Новосілківській ЗОШ І-ІІ ст. вже стало традицією вшановувати ветеранів війни та тих, хто загинув під час визволення нашого села. Напередодні свята учні школи стали учасниками акцій “Забуті могили”, “Обеліск”, в кожному класі були проведені урок Пам’яті, виховні заходи “День пам’яті та надії”, “Наші односельчани на фронтах Другої світової війни”, виставка книг “Бойовими стежками”, конкурс малюнків “Війна очима дітей”.
Пошуковою групою учнів зібрано цікавий матеріал про бойові стежки наших односельчан, їх спогади, оформлено виставку про воїнів-визволителів нашого села.
Найбільше порадувала ветеранів увага учнів, які напередодні свята привітали їх із 65-річницею Перемоги (на фото вгорі). Хвилюючими були спогади колишніх воїнів про бойові події тих буремних років війни. На згадку про зустріч учні подарували ветеранам сувеніри і сфотографувалися.
Особливий інтерес викликав в учнів перегляд кінофільму “Син полку” за однойменною повістю Д. Катаєва.
Вклонімося пам’яті тих, хто поліг у двобої з ворогом, і шануймо тих, хто сьогодні ще з нами. Нехай їхні мужність та героїзм зміцнюють віру у щасливе майбутнє.
Олександра ГОДОВАНЮК,
класний керівник 9 класу
Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст.

 

Comments are now closed for this entry