Тетяна МИДЛИК, медсетра терапевтичного відділення ЦРЛ.

З нагоди Всесвітнього дня медичної сестри, який відзначався 12 травня, у Здолбунівській центральній районній лікарні відбувся конкурс медсестер. Участь в ньому взяли представниці кожного із 13 відділень цього медичного закладу. У п‘ятьох конкурсних етапах їм довелося продемонтрувати по-максимуму не лише свої професійні якості та вміння, а й творчі здібності, згуртованість, командний дух свого колективу.


Оригінальністю й змістовністю відзначались підготовлені до змагань емблеми відділень, неповторністю - кожне з представлень. Справились з професійними тестовими і практичними завданнями теж усі медсестри. А яких тільки художніх номерів не показували групи підтримки учасниць: жартівливі сценки, зворушливі вірші, українські пісні і танці на всі смаки! Конкурсанток на сцені підтримували їх доньки й сини, діти колег і самі товариші по роботі, в залі - оплесками й плакатами - вболівальники-глядачі.
З хвилюванням усі чекали на підсумування балів та остаточний вердикт журі у складі головного лікаря району І. Я. Зими, його заступників О. Я. Сумка і В. М. Мацьохи, керівника Мізоцької райлікарні П. І. Хаврука й головної медсестри ЦРЛ М. О. Прокопчук, а згодом - дружно вітали переможниць. Ними в окремих конкурсах стали Неля Сірак (дит. консультація), Лілія Казарцева (травматологія), Тетяна Юзвик (приймальне відділення), Алла Гаврилюк (реанімація) і Валентина Гук (фізіотерапевтичний кабінет). Третє місце у загальному заліку посіла медсестра акушерсько-гінекологічного відділення Тетяна Ковтонюк, друге - Катерина Кардаш, працівниця неврологічного відділення. Абсолютну перемогу у конкурсі, набравши найбільше балів, здобула медсестра терапевтичного відділення Тетяна Мидлик.
Всі учасниці отримали солодкі подарунки, а найкращі - ще й призи та грошові винагороди, у чому посприяли спонсори. Ними, за що керівництво ЦРЛ їм дуже вдячне, виступили МП “Квант” (директор І. Д. Люльчак), начальник відділу безпеки руху Рівнеоблавтодору, депутат районної ради М. П. Козачок, приватні підприємці, депутати міськради М. П. Голуб та
І. О. Леляков, м‘ясопереробне підприємство “Мізочпродукт” (директор О. М. Андріюк).
Наприкінці заходу головний лікар району І. Я. Зима з нагоди професійного свята оголосив подяки та вручив Почесні грамоти тринадцятьом найсумліннішим медсестрам ЦРЛ.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.


І. Я. Зима вручає Почесну грамоту старшій медсестрі
Здолбунівської стоматполіклініки С. Т. МІЗЕРІ.

Comments are now closed for this entry