До ювілярки прийшли з вітанням односельчани.

10 травня нинішнього року в село Цурків завітало багато гостей, щоб привітати із столітнім ювілеєм від дня народження Юстину Михайлівну Захарчук. Вона народила і зростила четверо дітей. На жаль, двоє уже в іншому світі. Старожительці Бог дав восьмеро внуків, дванадцять правнуків і три праправнуки.
Бабця Юстина всього набачилася у своєму житті. Пам’ятає Велику Вітчизняну війну і роки відбудови, непосильну працю в бурякосіючій ланці.


Нині старенька рідко встає з постелі. Втратила зір і слух. Доглядає її менша дочка Надія. Неподалік живе син Филимон. Члени родини ювілярки мешкають в Росії, Прибалтиці, в багатьох містах України. Правда, на сторіччя приїхали не всі. Зате прийшли привітати її того дня односельчани. Учасники вокального ансамблю “Терниця” виконали для баби Юстини кілька українських пісень.
З вітальними словами і подарунками завітали у двір столітньої жительки начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Георгій Сладковський, голова райдержадміністрації Микола Євчук, голова районної ради Василь Тимощук.
- Столітніх ювілярів ми вшановуємо широко і врочисто, - розповідає сільський голова Спасова Любов Четвержук, - це вже стало традицією села. Йдуть до хати старожилів старі і малі, щоб сказати їм добре слово, низько вклонитися, подякувати за працю та виховання дітей і внуків.
Цього разу і пані Юстину також вітало усе село. На її подвір‘ї лунали щиросердечні слова і пісні. А вдячна родина припрошувала до гостинного святкового столу.
До речі, ювілярка отримала в цей день Почесну грамоту від Президента України Віктора Януковича, інвалідний візок та численні подарунки.
Євген Шилан.
Фото автора. 

 

Comments are now closed for this entry