пройшов шаховий бліц-турнір на призи районної газети “Нове життя”, присвячений пам’яті колишнього редактора Михайла Сергієнка

Переможці шахового бліц-турніру.

Спочатку декілька слів про традицію. В 1977 році з ініціативи редакції газети “Шлях Ілліча” було проведено перший бліц-турнір з шахів на честь Дня преси, на який було запрошено 10 найсильніших шахістів району – кандидатів у майстри і першорозрядників. Турнір учасникам сподобався, і було вирішено зробити його традиційним, проводити щорічно. Так і сталося. Але у 90-х роках цю традицію було порушено, бо на проведення цього заходу не вистачало коштів. У нинішньому році, образно кажучи, турнір воскрес – його проведено 18 квітня в приміщенні редакції.


І ось включені шахові годинники, і розпочалося змагання, учасниками якого цього разу були 12 шахістів району. І в кожного одна мета – виграти партію за 10 хвилин, записавши в свій актив очко. На особливому “прицілі” були Йосип Борзенко, Анатолій Кирилюк, Ігор Намінський – багаторазові призери і чемпіони різних турнірів. Вони прагнули довести силу своєї шахової кваліфікації, а нижчі за рангом - ту просту істину, що з ними теж треба рахуватися.
Безкомпромісну боротьбу вели найстарший учасник турніру (85 років), почесний залізничник, вчитель лідера багатьох турнірів Йосипа Борзенка Михайло Коломійчук, лікар вузлової лікарні Петро Борисюк, пенсіонер Борис Макарець.

Головний редактор газети Володимир ДРОЗЮК
вручає призи переможцям турніру.

Та все ж таки пальма першості дісталася найсильнійшим. Рівно і впевнено виступили Йосип Борзенко, Анатолій Кирилюк, Ігор Намінський. Вони, відповідно, із очками 9,5, 9 і 8 зайняли перше, друге й третє місця та були нагороджені призами районної газети “Нове життя”, а Йосипу Борзенку дістався ще й Кубок.
Редакція газети висловлює подяку за спонсорську допомогу в проведенні шахового турніру власнику Мізоцького м’ясопереробного підприємства “Мізочпродукт” Олександру Андріюку.
Євген Шилан.
Фото автора.

За шахівницею найстарший учасник турніру Михайло КОЛОМІЙЧУК
з лікарем вузлової лікарні Петром БОРИСЮКОМ.

Comments are now closed for this entry