Шановні наші читачі! Нагадуємо, що до завершення передплати на наше видання залишається зовсім мало часу.
«Нове життя» - газета, яка вже восьме десятиліття інформує про події у районі. Ви і надалі першими дізнаватиметеся найдостовірнішу інформацію про роботу місцевої влади, новини культури, освіти, спорту. Ми завжди перебуватимемо на пульсі подій та процесів у суспільстві. І дуже хочемо, щоб ви попри фінансові труднощі залишалися разом з нами.
Оформити передплату можна у будь-якому пош­товому відділенні Здолбунівського району.
Передплата ціна видання на 1 місяць складає 11,2 грн. + вартість поштової послуги. Передплатний індекс – 61314.
Читачі-фізичні особи, які передплатять «Нове життя» ОДРАЗУ НА РІК, як і раніше, матимуть пільги: право на безкоштовну публікацію 1 привітання та 2 оголошень типу «куплю», «продам», «обміняю». Передплативши газету на 6 місяців, ви зможете безкоштовно опублікувати одне таке оголошення.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити