Сім десятиліть районний часопис доносить до розуму і сердець своїх читачів оперативну, цікаву і правдиву інформацію, прагне завоювати довіру і шану в широкого загалу.
Своїми думками щодо змісту газети напередодні її ювілею поділилися активні дописувачі та передплатники.

Валентина Ткачук, музичний керівник дитячого садка “Ладоньки” м. Здолбунова:
- "Нове життя” (раніше “Шлях Ілліча”) передплачую понад 20 років. Тут знаходжу чимало потрібної і цікавої інформації з багатогранного життя міста і району. Кваліфіковано і оперативно газетярі часопису відображають працю педколективів загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів, пишуть про медиків і аграріїв району. Особливо цікаво висвітлюються питання просвітницької і культосвітньої роботи.

Валентина Капітула, секретар Здолбунівської міської ради:
- Мені приємно, що наша районна газета об’єктивно висвітлює події, роботу міської ради, сесій, засідань виконавчого комітету. А її працівники без упереджень намагаються подати достовірну інформацію про ті чи інші суспільно-політичні події в місті, районі, області, державі.
Ми підтримуємо ділові зв’язки з редакцією, бо її колектив постійно йде нам назустріч, не відмовляє в публікації різноманітних матеріалів, які стосуються благоустрою міста.

Віктор Голуб, інженер:
- Важко тепер знайти людину, яка б щодня не читала свіжих газет. І це зрозуміло, адже преса відкриває кожному двері в широкий і захоплюючий світ, збагачує кругозір, повідомляє про найважливіші новини в житті країни та за рубежем.
Не уявляю свого життя без преси і я. Окремі видання передплачую, окремі купую в кіосках. “Нове життя” – моя перша газета, яка мене підтримала, друкуючи мої карикатури. За це я щиро вдячний колективу журналістів, особливо його керівникові Володимиру Дрозюку, і вітаю усіх з ювілеєм.

Василь Ярмолюк, поет:
- Насамперед, ми з дружиною палко вітаємо всіх працівників районної газети із семидесятирічним ювілеєм від дня її заснування. Для нас вона є постійним джерелом інформації, з якого довідуємося про місцеві події, про господарську діяльність в селах і на підприємствах району, кадрові зміни і багато іншого. Нам подобаються окремі матеріали, нариси, портрети про вдалих керівників і працівників масових професій.
Газета на вірному шляху, її творять справжні професіонали з досвідом і вмінням.

Раїса Тебенько, художній керівник Здовбицького будинку культури:
- Я люблю нашу районну газету. Набагато цікавішою, змістовнішою стала вона за останні роки. Дуже приємно, що на сторінках “Нового життя” часто розміщуються цікаві матеріали про колективи художньої самодіяльності нашого села, про їх активних учасників. Велике окрилення і моральне задоволення одержала і я, коли в одній із газет було надруковано про мене зарисовку. Зичу всім з нагоди ювілею газети міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів.
Записав Євген Шилан.

Comments are now closed for this entry