Ці слова не раз звучали на черговому засіданні колегії РДА, яке відбулося наприкінці вересня під головуванням Л. Я. Кінаха

Щорічне проведення фестивалю КДК стало вже традиційним у нашому районі. Цьогоріч він відбувався на територіях Уїздецької, Ступнівської та Здовбицької сільських рад. Учасниками фестивалю були команди 13 сільських культурно-дозвіллєвих комплексів, які змагалися у трьох групах.
Що показав фестиваль, яких заходів необхідно вжити для організації змістовного дозвілля населення, розвитку народної творчості, фізичної культури та спорту – про це йшлося на засіданні колегії РДА. З інформаціями виступили начальник відділу культури і туризму О. Б. Грушицький та в. о. завідувача сектора у справах молоді і спорту О. В. Швидка.


Як зазначалось на цьому зібранні, для покращення роботи КДК району, успішного проведення фестивалю у наступному році слід вивчити і втілити в життя ряд заходів. Йшлося, зокрема, про те, що голови територіальних громад району повинні своєчасно подати пропозиції щодо проведення майбутнього фестивалю. Водночас вони мають бути завчасно повідомлені про тему мистецької програми, аби учасники КДК мати достатньо часу для підготовки. Болючі питання – відсутність коштів в сільських бюджетах на участь у фестивалі, а також налагодження чіткої співпраці всіх його учасників порушив у своєму виступі П’ятигірський сільський голова П. М. Нестерчук. На засіданні колегії йшлося також про необхідність визначитись з учасниками спортивної програми фестивалю, завчасно подбати про належну підготовку споруд до змагань тощо.
За результатами обговореного питання головою РДА буде видано відповідне розпорядження.
Активно проходило обговорення такого важливого питання як стан розрахунків зі сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та вжиття дієвих заходів щодо забезпечення виконавчого провадження за вимогами управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі. Доповідали С. М. Жовтанюк – начальник управління Пенсійного фонду України у нашому районі та І. Б. Сінкевич – в. о. заступника начальника районного управління юстиції-начальник Державної виконавчої служби.
З метою зменшення заборгованості зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду та стабільного фінансування коштів на виплату і доставку пенсій працівники районного управління Пенсійного фонду провели детальний аналіз по кожному підприємству-боржнику та розробили заходи для недопущення зростання боргу.
На 1 вересня ц. р. сума боргу складала 541,9 тис. грн., що на 274,5 тис. грн. або на 102,7% більше в порівнянні з 1.01.2009 року.
У загальній структурі боргу дієвий борг, реальний до стягнення, становить 459,9 тис. грн. Непокоїть працівників управління тривала в часі несплата внесків та формальний підхід до організації належної платіжної дисципліни керівників відкритих акціонерних товариств “Управління механізації будівництва”, “Завод нестандартного обладнання”, ТзОВ “Новітні крохмальні технології”.
Аби розібратися з тим, що відбувається на останньому підприємстві, за пропозицією члена колегії С. Г. Гандзелевського, вирішено створити робочу групу.
Загалом, на засіданні колегії було названо чимало цифр і фактів, які свідчать про проведену роботу. Однак результативність її не завжди висока.
Тому розпорядженням голови РДА визначені конкретні завдання, спрямовані на забезпечення в повному обсязі стягнення заборгованості з платежів до Фонду, вжиття дієвих заходів для підвищення ефективності виконавчого провадження за вимогами районного управління Пенсійного фонду та рішеннями судів, погашення боргу на економічно активних підприємствах.
Перед учасниками цього зібрання виступила і начальник відділу освіти
В. М. Бондарчук, яка розповіла про підготовку навчальних закладів району до початку нового навчального року. Зроблено чимало, але й працювати залишається багато над чим. Про це йдеться у відповідному дорученні голови РДА.
Тамара ОКРУШКО.

Comments are now closed for this entry