Минулого тижня колектив редакції приймав вітання від органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств і організацій та установ району з нагоди Дня журналіста. Приємно, що газету і її редакцію відзначено і в професійному плані. Секретаріат Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України нагородив колектив редакції дипломом за перемогу в обласному творчому конкурсі засобів масової інформації в номінації “Краща електронна версія газети 2012 року”, а управління охорони здоров’я облдержадміністрації — Почесною грамотою і премією за вагомий внесок у розвиток національної галузевої журналістики, творчий підхід до висвітлення досягнень і проблем медицини та активну громадянську позицію.
Грамоти, премії отримав також редакційний колектив від Управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області, обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області за активне висвітлення в газеті діяльності цих організацій.
Диплома Секретаріату обласної організації НСЖУ удостоєна також первинна журналістська організація, яка діє при редакції газети “Нове життя”, за перемогу в творчому конкурсі в номінації “Первинна журналістська організація 2012 року”.

Comments are now closed for this entry