На марші – команда Здолбунівського району.

Селище Мізоч минулої неділі стало справжнім осередком активізації спортивного життя області. Тут свій фізичний гарт, волю до перемоги, молодечий запал демонстрували кращі сільські спортсмени – понад 500 представників з усіх 16 районів. Вони з’їхалися сюди для участі у сільських спортивних іграх Рівненщини 2011 року - змаганнях серед сільських спортивних клубів з гирьового спорту, армспорту, міні-футболу та волейболу.


Під час офіційного відкриття, яке проходило на місцевому стадіоні, делегації з районів пройшли урочистим марш-парадом та вишикувалися біля трибуни з членами оргкомітету та суддівською колегією. Очолили колону здолбунівські спортсмени - майстри спорту України з важкої атлетики Роман Василевський та Сергій Смочек, яким була доручена почесна місія - нести Державний Прапор України та прапор ФСТ “Колос”.
На знак гостинності господарів запашні короваї членам організаційного комітету та керівникам делегацій вручили дівчатка в українському вбранні.
Відкрив змагання перший заступник голови РДА, голова оргкомітету В. М. Сидорня. З вітальними словами до учасників звернулися депутат обласної ради О. М. Андріюк, голова профспілки працівників АПК В. І. Грибок, головний суддя змагань В. М. Малецький. Вони підкреслили важливу роль фізкультури і спорту в житті суспільства, зокрема, у вихованні молодого покоління, подякували усім, хто своїм прикладом сприяє пропаганді здорового способу життя, є взірцем наполегливості у досягненні мети, хто свій фізичний потенціал спрямовує на відстоювання честі рідного села, району, та побажали спортивним активістам міцного здоров’я, невичерпної енергії, вдалих стартів і переможних фінішів.

Учасників свята вітає депутат обласної ради О. М. Андріюк.


У відкритті також взяли участь заступник голови районної ради Я. Р. Мельник, заступник начальника відділу головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Р. В. Вікторчук, Мізоцький селищний голова Б. Ю. Похилюк, голова обласної організації ФСТ “Колос” А. В. Соляр.
Гарного настрою та позитивних емоцій додали присутнім музичні вітання учасників художньої самодіяльності Мізоцького БК.
Головний суддя В. М. Малецький ознайомив учасників заходу з програмою змагань, місцями їх проведення та головними суддями по видах спорту. Після проведення жеребкування учасники змагань розійшлися по спортивних майданчиках і всі свої зусилля спрямували на досягнення головної мети приїзду в Мізоч - здобуття перемоги. Однак це виявилося нелегким завданням, бо жодна команда, жоден спортсмен не збиралися поступатися супернику, до останнього доводячи у нелегкій, виснажливій боротьбі, що саме вони гідні переможного кубка. Навіть короткочасні напади рясного дощику не охолодили азарту, нестримної енергії, духу змагальності та жаги до перемоги у спортсменів.

Представник здолбунівської команди (праворуч)
під час поєдинку. 


Здолбунівську команду на змаганнях серед сільських клубів представляли спортсмени Копитківської сільської ради – переможці цьогорічного районного конкурсу КДК. За результатами змагань, наші земляки вибороли четверті командні місця у армспорті та футболі, шосте – в гирьовому спорті, восьме – у волейболі.
У підсумку, на даному етапі райрада “Колос” Здолбунівського району займає друге командне місце в загальному заліку, поступаючись Березнівському району. Тож хочеться побажати здолбунівським спортсменам успішних виступів в подальшому, всі сили згуртувавши на здобуття перемоги.

Один з гострих моментів гри.


Призери та переможці змагань були нагороджені кубками та дипломами обласної організації ФСТ «Колос», а володарі перших місць отримали також призи.
Організатори змагань щиро вдячні за підготовку спортивних майданчиків керівникам Мізоцького НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ліцей» Р. А. Овсійчук та Мізоцької школи-інтернату
Т. П. Тропець.
Значна заслуга у тому, що спортивне свято відбулося, належить спонсорам - керівнику ТзОВ «Мізочпродукт», депутату облради
О. М. Андріюку, директору ПСППП «Здолбунівське» В. І. Кравчуку, Мізоцькому селищному голові Б. Ю. Похилюку, начальнику вагонного депо Здолбунів, депутату облради Й. В. Гаврищаку, голові профспілки працівників АПК В. І. Грибку, директору КП «Здолбунівкомуненергія»
В. А. Шавронській, керівникам ТзОВ «Вир» С. М. Мичці, ПП «Компанія Автоленд»
С. О. Середюку, ТзОВ «Агроконсалт АВ» Александру Волтерсу, підприємцям М. І. Панчуку, В. П. Тишкуну.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry