Хочемо розповісти про хорошу людину, доброго господарника і талановитого керівника - голову Мізоцької селищної ради Богдана Юрійовича Похилюка.
Після того як Богдан Юрійович став селищним головою, Мізоч почав відроджуватися: вулиці його стали чистенькими і охайними, тепер ними приємно йти - бордюри підбілені, а на місці колишніх смітників з'явилися квіти.
За буквально кілька років на посаді голови цей чоловік встиг зробити більше, ніж було зроблено за попереднє десятиліття. Здійснено ремонт в Озірківському ФАПі, проведено опалення у цьому закладі та Мізоцькому будинку культури, тривають ремонтні роботи у корпусі дитячого садка, який стояв пусткою кілька років. Виділено приміщення сільській бібліотеці, що до того поневірялася по різних непристосованих будинках. Облаштовано й приміщення самої селищної ради. І перелічене - лише те, що може побачити сторонній спостерігач, а скільки ведеться роботи, яка на перший погляд непомітна...
Богдан Юрійович вдало співпрацює із приватними підприємцями селища, і вони чим можуть допомагають у проведенні різноманітних свят та змагань, впорядкуванні території селища.
Богдан Юрійович не тільки вмілий керівник, а й добра людина, він завжди врівноважений і спокійний. Звичайно, йому було б важко без такого дружного високопрофесійного колективу, який працює в Мізоцькій селищній раді. Але можна впевнено сказати, що саме від керівника залежить злагодженість роботи колективу і її результативність.
Працівники Мізоцької ПШБ.

Comments are now closed for this entry