Першого вересня, у День знань, у школах району стартував 2020-2021 навчальний рік. Діти повернулись за парти, учителі до класів. Але цього разу без звичних гамірних велелюдних святкових лінійок, де присутня уся шкільна спільнота. Такі реалії пандемії. Навіть тема першого уроку - «Культура здорового способу життя в нових обставинах» - також зумовлена ними.

На сьогодні усі загальноосвітні заклади району забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфекторами, безконтактними термометрами. Навчально-виховний процес відбувається з дотриманням рекомендацій Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я, протиепідемічних заходів, які визначено для «помаранчевого» рівня небезпеки поширення COVID-19 відповідними постановами КМУ і Головного санітарного лікаря України. Але варто зауважити, що зі зміною визначеного Державною комісією ТЕБ та НС рівня епідемічної небезпеки можуть змінитися й вимоги до організації навчання.


Як повідомили у відділі освіти Здолбунівської райдержадміністрації, за парти у загальноосвітніх закладах нашого району в перший день нового навчального року сіли понад 6800 учнів. Близько 750 з них - першокласники. Красиві, по-святковому вбрані, з квітами і в супроводі найрідніших саме ці хлопчики й дівчатка напевно з найбільшим хвилюванням поспішали у шкільні класи. Адже для них там усе нове, непізнане, цікаве й незвичне.
Традиційно зі щирим теп­лом і радістю зустрічали своїх учнів у Здолбунівській загальноосвітній школі І ступеня № 7, особливо ж наймолодших. У цьому закладі сформували три перших класи. В них 80 дітей під керівництвом відповідно підготовлених учителів здобуватимуть знання за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України».
Олена СНІЖНА.
Фото надане адміністрацією Здолбунівської
ЗОШ І ст. № 7.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити