На Рівненщині презентували концепцію «Рівненщина туристична», інформують на сайті Рівненської ОДА. Відбулася онлайн презентація 27 травня, за участю фахівців, що працювали над її створенням. Стратегія розрахована на 7 років та включає в себе промоцію регіону через активізацію спортивного, подієвого, історичного та гастрономічного туризму.

Окрім концепції представили оновлений бренд-бук. Це онлайн платформа «RIVNE.TRAVEL», яка має на меті покращити взаємодію між туроператорами, музеями, заповідниками, туристично-інформаційними центрами, гідами та туристами.

Наразі сайт включає інформацію про 182 туристичні локації, 40 готових маршрутів, 23 екскурсоводів. Розміщено 48 віртуальних подорожей, а з часом кількість 3D-турів зросте до понад сотні.

Користувачі можуть з легкістю знайти інформацію про туристичні об’єкти. Адже на сайті є розділи: місця, маршрути, гіди, екскурсії, натхнення та 3D-тури.

ekskyrs

Розділ «Місця» - це інформаційна основа сайту. Зараз там розміщено 182 локації з фото та інформацією, а також їх розташування з прив’язкою до GoogleMaps. Цей розділ дозволяє переглянути об’єкти та створити свою власну подорож.

У розділі «Маршрути» вже передбачені готові пропозиції мандрівок. За необхідності, їх можна доповнювати чи замінювати іншими об’єктами. Якщо туристів цікавить готовий туристичний продукт, його можна обрати в розділі «Екскурсії». На сайті зібрано понад 40 турів різного спрямування.

Родзинкою сайту є спеціальний фільтр, який допоможе із пошуком бажаного маршруту. До прикладу, якщо туристів цікавить релігійна спадщина, сімейний відпочинок, гастротуризм або природа, варто позначити бажану тематику та обрати потрібний маршрут.

Marshrytu

Розділ «Гід» містить інформацію про екскурсоводів, яких поки є 23. На сайті можна переглянути профіль гіда, ознайомитись з тематикою екскурсій, а також залишити відгук про його роботу.

Для тих, хто тільки збирається в подорож та шукає натхнення, створили розділ «3D тури». Для його створення оцифровували туристичні об’єкти Рівненщини два роки. Так, на сайті зараз розміщені 48 панорам та 108 віртуальних подорожей.

Детальніше про локації, маршрути та екскурсії на сайті RIVNE.TRAVEL

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити