Сьогодні, 27 грудня, у Здовбиці відкрили новозбудовану амбулаторію сімейної практики загальної медицини. На захід зібралася місцева та районна влада, представники медичної галузі з Рівного та Здолбунова, працівники амбулаторії, жителі села.

DSC06108

Першочергово до вітального слова запросили головного лікаря КНП «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» Олега Сумка: «Я у Здолбунівському районі працюю з 1986 року, і це перший медичний заклад збудований за останні 30 років у нашому районі. Будівництво у Здовбиці обрали не даремно, адже це найбільше село не тільки у Здолбунівському районі, а й на Рівненщині. До того ж медзаклад буде обслуговувати не лише здовбичан, а й жителів Копиткова, Новосілок, Марянівки, Степанівки, Новомильська.

Хочу подякувати усім, хто долучився до будівництва амбулаторії. Першочергово це депутатам районної ради, які своїм мудрим рішенням підтримали і виділили кошти на співфінансування, депутатам Здовбицької сільської ради, які також внесли вагому частку коштів у цей заклад», - зазначив Олег Сумко.

DSC06051

Будівництво медичного закладу у Здовбиці розпочали у квітні цього року за відповідною Програмою. Коштом державного та співфінансування районного і сільського бюджетів були виконані усі необхідні зовнішні та внутрішні роботи. Амбулаторія має усе необхідне обладнання для надання якісної кваліфікованої медичної допомоги, яку будуть надавати 4 лікаря і 7 працівників середнього персоналу.

DSC06055

Висловилися щодо відкриття АЗПСМ й голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк і голова Здолбунівської РДА Леонід Власюк. «Приємно, що відкрили цей новий заклад саме у нашому районі. Головне, щоб амбулаторія працювала на благо людей. Щиро дякую усім, хто долучилися до будівництва, і бажаю, щоб пацієнти приходили більше консультуватися, аніж лікуватися», - сказав Олег Дацюк.

Завітав на відкриття нової амбулаторії й перший заступник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Ігор Добровольський. «Здовбиця вистраждала цей лікувальний заклад, адже розпочиналася тут охорона здоров’я важко. Спочатку було два ФАПи, згодом перейшли до пристосованого приміщення. Лише тепер, нарешті, є типовий заклад, у якому будуть надавати первинну медичну допомогу сільському населенню. Приємно пригадати, що я, як лікар, свою трудову діяльність розпочав у Здовбиці, де пропрацював 11 років.

Медикам бажаю здоров’я, достойних заробітних плат, вдячних пацієнтів і щоб ви піклувалися про здоров’я оточуючих», - промовив Ігор Добровольський.

DSC06058

Додала кілька слів завідуюча Здовбицькою АЗПСМ Валентина Нижник: «Ми щиро вдячні усім за таке приміщення. Воно справді спеціалізоване, професійне. Нарешті наша медицина починає підійматися, дійсно реформа працює, головне щоб вона не зупинилася. Мені радісно що до нас, медиків, повернулася наша влада. Це прекрасний подарунок на Різдво та Новий рік», - зауважила Валентина Нижник.

DSC06070

Працювати персонал розпочне у новому приміщенні після Різдва. Загалом буде надавати послуги для близько семи тисяч людей. У медзакладі є кабінети лікарів, маніпуляційна, кімната для дітей, оглядові кабінети та усе необхідне обладнання. Також Олег Сумко передав ключі від службового автомобіля Renault Duster, який раніше разом з іншими авто цієї ж марки придбали за рахунок державної субвенції, спрямованої на розвиток медицини в сільській місцевості. До слова, вартість позашляховика півмільйона гривень.

DSC06060

DSC06088

DSC06083

DSC06084

DSC06091

DSC06095

DSC06104

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити