Загалом на Рівненщині відремонтують шість спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах, повідомляють в Рівненській ОДА.

Серед них спортзал Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ліцей», який отримає на ремонт з державного бюджету 522 тис. грн. Таке державне фінансування передбачили завдяки прийнятій у квітні Кабміном постанові про надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів.

Окрім спортзалу Мізоцького НВК проведуть капітальний ремонт: спортивного майданчика Острожецького НВК Млинівського району (749 тис. грн), спортмайданчиків КЗ «Рівненський обласний» науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» (1 млн грн), спортзалу Вараської ЗОШ І-ІІІ ст. (1 млн 122 тис. грн), спортивного майданчика Гощанської загальноосвітньої школи (1 млн 687 тис. грн), облаштування міні-фубольного поля зі штучним покриттям у Радивилівському НВК (1 млн 328 тис. грн).

Фото Мізоцького НВК з мережі Інтернет.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити