Чотирнадцятого травня у Здовбицькому будинку культури зібралися жителі й гості села, щоб привітати усіх матусь з їхнім святом, даруючи найкращі пісні, шанобливі слова й квіти.
Зворушливо звучали слова наймолодшої учасниці концерту Олександри Семенюк, а також Софії Сірик, Анастасії Глудик. Зачарували присутніх грою на баяні і гітарі Роман Маринін та Дмитро Мартиновський, ансамбль “Козачок“ (кер. О. Трофимчук). А відомі “Чорнобривці” у виконанні Олександри Савчук та пісня про тяжку долю жінки-заробітчанки “Повернись”, яку виконала Алла Стригун, розчулили глядачів до сліз.
Чудовими були виступи на святі родинних дуетів Михайла Хоменка і його донеч­ки Анастасії, Наталії Сірик і ЇЇ доньки, теж Наталії, як і талановитих здовбичан Марічки Солдатової, Максима Пшеничного, Анастасії Власюк.


Бурхливими оплесками зустрічали номери зразкового фольклорного ансамблю “Любисток" (кер. Ю. Гук ), дитячого вокального ансамблю (кер.
І. Мариніна). Приємно вразили усіх танцювальні колективи “Східні танці“ (кер. М. Соколова) і “Непосиди“ (кер.
В. Новачук), бурю емоцій у глядачів спричинили бальні танці у виконанні талановитого дуету Аліни Шевчук та Олександра Цехмейструка (кер. О. Галій).
Завершальним акордом концертної програми стала пісня “Щастя, добра і любові“ у виконанні дуету Ірини Мариніної та Михайла Хоменка.
Неперевершеною ведучою свята була талановита й чарівна здовбичанка Тетяна Садикова.
Також під час заходу присутні мали нагоду ознайомитись з тематичною виставкою “Діва Марія - Матір всього світу“, виставкою робіт учасників гуртка “Акварель“ (кер. С. Король) та фотогуртка (кер. К. Орлюк). Виставки готували Сніжана Король, Марія Кравчук, Костянтин Орлюк, допомогу в їх організації надав Здовбицький осередок “Союзу Українок“, зокрема Олеся Федорук та Ангеліна Семенюк особисто.
Марія КРАВЧУК,
завідуюча ПШБ
с. Здовбиця.
Фото Костянтина ОРЛЮКА.

Comments are now closed for this entry