Цьогоріч уже 83 мешканці Рівненщини виявили бажання служити за контрактом, повідомляє прес-служба ОДА.
Якщо за 2015 рік служити в контрактній армії виявили бажання 288 мешканці краю, то за неповні два місяці цього року уже 83. Охочі укласти контракт із ЗСУ є в усіх районах області, та найбільше їх у Рівному, на Дубенщині та Гощанщині.
За словами працівників облвійськкомату, дієвими стимулами для вступу на контрактну військову службу є можливість для контракт­ників отримати безкоштовну вищу освіту, виплата одноразової грошової допомоги мобілізованим військовослужбовцям при укладенні контракту, суттєве підвищення грошового забезпечення. Так, військово­службовці за контрактом отримуватимуть заробітну плату від 7000 гривень. Також вони мають право на виплату компенсації за піднайм житла, отримання матеріальної допомоги на оздоровлення. Їм гарантується право на житло за рахунок держави.
Після проходження медкомісії та відбору на профпридатність кандидатів направляють на підготовку до навчальних центрів ЗСУ, в яких готують за спеціальностями інженера, кухаря, водія, медика, зв’язківця чи діловода. Навчатимуть там і фахівців екіпажів БМП й танків, бійців для служби у високомобільних десантних військах, Повітряних силах України.
Мешканці Здолбунівщини, які мають бажання проходити військову службу за конт­рактом, детальнішу інформацію можуть отримати у райвійськкоматі, що за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 22 (тел. 096-488-37-06).

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити