Цьогоріч уже 83 мешканці Рівненщини виявили бажання служити за контрактом, повідомляє прес-служба ОДА.
Якщо за 2015 рік служити в контрактній армії виявили бажання 288 мешканці краю, то за неповні два місяці цього року уже 83. Охочі укласти контракт із ЗСУ є в усіх районах області, та найбільше їх у Рівному, на Дубенщині та Гощанщині.
За словами працівників облвійськкомату, дієвими стимулами для вступу на контрактну військову службу є можливість для контракт­ників отримати безкоштовну вищу освіту, виплата одноразової грошової допомоги мобілізованим військовослужбовцям при укладенні контракту, суттєве підвищення грошового забезпечення. Так, військово­службовці за контрактом отримуватимуть заробітну плату від 7000 гривень. Також вони мають право на виплату компенсації за піднайм житла, отримання матеріальної допомоги на оздоровлення. Їм гарантується право на житло за рахунок держави.
Після проходження медкомісії та відбору на профпридатність кандидатів направляють на підготовку до навчальних центрів ЗСУ, в яких готують за спеціальностями інженера, кухаря, водія, медика, зв’язківця чи діловода. Навчатимуть там і фахівців екіпажів БМП й танків, бійців для служби у високомобільних десантних військах, Повітряних силах України.
Мешканці Здолбунівщини, які мають бажання проходити військову службу за конт­рактом, детальнішу інформацію можуть отримати у райвійськкоматі, що за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 22 (тел. 096-488-37-06).

Comments are now closed for this entry