Днями до редакції «Нового життя» з проханням опублікувати на сторінках часопису Подяку за сумлінну службу у зоні АТО нашого земляка з Нової Мощаниці Івана Миколайовича Головая від командування його військової частини завітала завідуюча публічно-шкільною бібліотекою цього села Ольга Олександрівна Луцюк. Вона також зазначила, що лист з Подякою було адресовано очільнику Новомощаницької територіальної громади, а публікація стане моральною підтримкою матері бійця Галині Іванівні Головай, яка рік тому поховала чоловіка і нині проживає сама, дуже тривожачись за сина.
З вдячністю матері військовослужбовця за те, що виховала гідного захисника України, і гордістю за нашого краянина виконуємо прохання і публікуємо лист без змін:

«Шановний пане сільський голово!
Командування військової частини польова пошта В0577 висловлює подяку Здолбунівській землі за патріотизм та високу мотивацію її синів, які з честю та відданістю виконують свій військовий обов’язок по захисту нашої Батьківщини в лавах окремого дорожньо-комендантського батальйону. За час служби Головай Іван Миколайович показав старанність і наполегливість у вивченні військової справи. Вірю, що Іван, вірний захисник Українського народу, і надалі зберігатиме вірність Військовій присязі, докладатиме всіх зусиль для надійного захисту нашої держави. Сподіваємося на плідну співпрацю щодо підвищення обороноздатності нашої держави та морально-психологічну підтримку воїнів.
Нашій країні потрібні саме такі військовослужбовці, які є гордістю та прикладом для наслідування. Завдяки їм ми можемо бути впевнені у процвітаючому майбутньому та територіальній цілісності нашої Держави.
Командир військової частини
польова пошта В0577
підполковник Я. В. ПРИСАКАР.»

Коментарі

0 #1 Дмитро 23.02.2016, 16:26
СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
МОЛОДЕЦЬ :-)

Comments are now closed for this entry