Здолбунівський районний військовий комісаріат розпочав активно агітувати населення вступати до лав ЗСУ за контрактом. Днями біля «Катеринівського ринку» у Здолбунові розмістили намет, у якому військові розповідали усім охочим про переваги служби за контрактом. Зокрема й про те, що з 1 січня цього року в рази зросло грошове забезпечення контрактників.
Такий же намет «кочуватиме» й іншими людними місцями Здолбунова. Приміром, цієї неділі хлопці планують розміститися на ринку, що по вул. 8 Березня. Крім того, військові співпрацюють із сільськими радами, збирають людей та інформують їх.
Військові впевнені, що служба за контрактом це хороший шанс для демобілізованих та безробітних і захисником Батьківщини стати, і отримувати при цьому пристойну зарплатню. Як розповідають бійці, грошове забезпечення реальне, адже хлопці вже отримали свої перші підвищені зарплати.
Фото Ірини САМЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити