Враховуючи досвід проведення часткової мобілізації у 2014-2015 роках, керівництво Збройних сил України вважає, що основним джерелом комплектування військових частин особовим складом має бути військова служба за контрактом.
З цією метою урядом та керівництвом Збройних сил України вживається ряд заходів, спрямованих на підвищення мотивації громадян для вступу на військову службу за контрактом, зокрема:
військовослужбовцям за призовом під час мобілізації, на особливий період при укладанні контракту передбачено одноразову грошову допомогу (особам рядового складу - вісім мінімальних заробітних плат, особам сержантського і старшинського складу - дев’ять мінімальних заробітних плат, особам офіцерського складу - десять мінімальних заробітних плат);
введено короткостроковий контракт терміном на 6 місяців;
запроваджено присвоєння первинного військового звання «молодший лейтенант» військовослужбовцям рядового складу, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;
запроваджено порядок призначення на офіцерські посади осіб сержантського і старшинського складу, які мають бойовий досвід та не мають вищої освіти.
Крім того, при формуванні пропозицій до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» Міністерством оборони України передбачений показник середньомісячного грошового забезпечення осіб солдатського, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом (призовом), у розмірі:
при укладанні першого контракту - 6,0 тис. грн.;
при укладанні наступних контрактів - 7,0 тис. грн.
У разі виявлення бажання заключити контракт звертайтеся у районний військовий комісаріат за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 22, тел. 2-25-03.
Олексій ЄМЧЕНКО,
військовий комісар Здолбунівського РВК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити