Другий, обласний, етап Всеукраїнської дитячо-юнаць­кої військово-пат­ріотичної гри «Сокіл» («Джура») проходив 26-28 травня цього року на Рівненському загальновійськовому полігоні за участю 12 команд. Наш район представляла команда під керівниц­твом вчителів фізвиховання Тараса Топоровського та Миколи Романюка - учні Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст. Ігор Теребійчук та Олександр Болотнюк і десятикласники Здол­бунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Дмитро Країло, Святослав Фурсович, Нікіта Бобік, Олександр Коровій, Павло Осіпов.
Після урочистої церемонії відкриття гри відбулися змагання зі стройової підготовки, в яких наші юнаки посіли сьоме місце; з перетягування линви - шосте місце. Далі було подолання 3-кілометрової смуги перешкод, яке завершилось захопленням військового БТРа, і всі учасники команди мали змогу проїхатись всередині нього.


У ході військово-спортивної гри наші юнаки на швидкість розбирали й збирали автомат і кулемет, а також мали змогу зробити постріли з АК по мішенях, будучи екіпірованими у бронежилети й каски.
Найкращий же результат команда Здолбунівщини продемонструвала під час подолання кілометрової смуги перешкод - виборола перше місце.
Варто зауважити, що ця поїздка хлопців на полігон була б неможливою без підтримки з боку їх батьків, які забезпечили харчування; без допомоги працівників УДАІ Рівненщини, які посприяли в організації перевезення команди до місця змагань і додому; без підтримки від адміністрації заводу пластмасових виробів «Іскра».
Микола ПЕРВ’ЯЗКО,
методист Здолбунівського районного методичного кабінету.

Comments are now closed for this entry