Наказ військового комісара Здолбунівського районного
військового комісаріату
від 16.01.2015 р. № 16

Указом Президента України від 14.01.2015 року № 15 оголошена часткова мобілізація.
Наказую:
1. Усім офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, старшинам, солдатам та матросам, що мешкають на території Здолбунівського району, які мають мобілізаційне розпорядження, або при отриманні персональної повістки військового комісаріату, з’явитися в строк на пункти, вказані у їх мобілізаційних розпорядженнях або персональних повіст­ках.
Військовозобов’язаним, тимчасово проживаючим на території Здолбунівського району, негайно прибути до місця постійного проживання і прибути в пункти, вказані у їх мобілізаційних розпорядженнях, а при неможливості - до військового комісаріату за місцем перебування на військовому обліку.
2. Офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, які не мають на руках мобілізаційних розпоряджень і не отримали повісток військового комісаріату, виїзд за межі міста (району) тимчасово забороняється.
3. Військовозобов’язані, які призиваються відповідно до пункту 1 цього наказу, офіцери, прапорщики, мічмани, сержанти, старшини, солдати та матроси запасу при явці за мобілізацією зобов’язані мати при собі документи та особисті речі, вказані у мобілізаційних розпорядженнях та персональних повістках.
4. Підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування, з військовозобов’язаними, які призиваються відповідно до пункту 1 цього наказу, провести повний розрахунок та виплатити їм заробітну плату і забезпечити явку в строки на пункти, вказані у мобілізаційних розпорядженнях та персональних повістках. Врахувати, що згідно із Законом України «Про військовий обов’язок та військову службу» за громадянами України, які проходять службу за призовом під час мобілізації, але не більше 1 року, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток.


5. Підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форми власності і відомчого підпорядкування, доставити справну автотракторну, дорожньо-будівельну, підйомно-транспортну та іншу техніку в строки на пункти згідно з нарядом військового комісаріату. Громадянам - власникам засобів транспорту доставити їх в строки на пункти за вказівкою військового комісаріату.
6. Громадяни України, які не з’явились при мобілізації у вказані строки на пункти, та керівники підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування, а також власники засобів транспорту, які не поставили у визначені строки техніку за нарядами військових комісаріатів, чи перешкоджали своєчасній явці громадян та поставці техніки при мобілізації, несуть відповідальність згідно із Законом.
7. Наказ оголосити та роз’яснити на підприємствах, в установах та в організаціях, незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування.
Віктор МАТВІЄНКО,
т. в. о. військового комісара
Здолбунівського районного
військового комісаріату,
капітан.

Comments are now closed for this entry