Перед багатьма юнаками, які досягли призовного віку (18 років) і здобули вищу, професійно-технічну або повну середню освіту, постає питання вибору подальшого життєвого шляху. Для тисяч свідомих представників молоді черговим етапом їх біографії стає строкова військова служба, адже її проходження - обов’язкова умова при працевлаштуванні за деякими професіями.
Контрактник же має право, не очікувати призову, а укласти контракт про проходження військової служби строком 3-5 років (залежно від категорії посад, на яких плануєте проходити службу).
Такий вибір дає чимало переваг. Зокрема ви матимете можливість моделювати власну військову кар’єру, обираючи на свій смак спеціальність, військову частину і навіть підрозділ, у якому проходитимете службу. 


Ви отримуватимете не «символічний» посадовий оклад строковика, а грошове утримання контрактника, яке постійно зростатиме.
Ви не проживатимете в казармі (у разі наявності у вас житла за місцем проходження служби).
У вас буде гарантований 5-денний робочий тиждень, а також щорічна основна та додаткові відпустки.
Ви матимете перспективи продовжити службу за новим контрактом, отримуючи підвищення у посаді та у військовому званні.
Ви отримаєте професійну підготовку за обраною вами спеціальністю і серйозну практику - за спеціальністю, яку вже маєте (наприклад, - водія). Цей досвід стане вам у пригоді у подальшому житті.
Час військової служби буде зараховано до страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.
Ви матимете можливість продовжити навчання за заоч­ною формою (після продовження військової служби за новим контрактом) або стати курсантом вищих військових навчальних закладів.
Стати контрактником в Збройних силах України - нелегкий, відповідальний вибір. Але він може змінити ваше життя.
Олексій ЄМЧЕНКО,
військовий комісар Здолбунівського РВК,
підполковник.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити