учасники презентації посібника “Де знайти натхнення”.

Учасники презентації посібника “Де знайти натхнення”.

Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва вкотре довів, що є гостинним закладом для усіх творчих та непересічних особистостей нашого району, області. І вже стало доб­рою традицією проведення у ЦТДЮ різноманітних заходів за участю цих людей. Незмінним ініціатором таких заходів є саме директор зак­ладу Лариса Олександрівна Бондарчук.
Так, у рамках Зональної школи новаторства відбулась творча зустріч директорів та методистів позашкільних навчальних закладів. Як і щоразу, пройшла вона цікаво та жваво. Колеги-позашкільники мали змогу поділитися досвідом, почерпнути для себе чимало корисної інформації, обговорити проблеми позашкільної освіти.
Під час зустрічі відбулась презентація методичного посібника молодого методиста Центру К. Я. Малярчук під назвою “Де знай­ти натхнення”. Також присутні брали участь у тренінгу, який провела культорганізатор ЦТДЮ. А насамкінець гості відвідали заняття студії дизайну, де були у ролі вихованців.


Ще однією важливою подією стала зустріч лідерів учнівського самоврядування з прокурорами районної прокуратури Л. І. Марковою та О. В. Соболевською, головним лікарем Здолбунівської ЦРЛ В. О. Сухляком, начальником Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області майором поліції О. О. Панасюком.
Запам’яталась і настановча сесія “Освіта очима дітей”, що відбулася з ініціативи начальника відділу освіти Здолбунівської РДА Л. Є. Карпенко. Учасники говорили про недоліки сучасної освіти, про те, якою лідери бачать освіту майбутнього та яким чином потрібно реформувати галузь, аби усім учасникам навчально-виховного процесу було комфортно.
Під гаслом “Технологія попередження агресій та насильства у молодіжному середовищі” відбулась незабутня зустріч лідерів учнівського самоврядування Школи активу Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва зі старшим викладачем кафедри педагогіки і психології та корекційної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти В. В. Папушею. Організатором зустрічі була директор Центру і керівник Школи Л. О. Бондарчук. Цікаві факти та твердження, життєві відеоролики і серйозні запитання, а також влучні відповіді - таке невимушене інтелектуальне спілкування між кращими учнями міста та психологом-практиком не залишило байдужими юні серця.
Вікторія РОМАНЮК,
культорганізатор
Здолбунівського РЦТДЮ.

Comments are now closed for this entry