У м. Львів 22 лютого цього року відбувся п’ятий, ювілейний, турнір зі змішаних бойових єдиноборств ММА “Нескорені V”, присвячений загиблим воїнам УПА. Змагання мали статус відкритих, тож участь у них брали понад 60 спортсменів з різних куточків нашої країни, зокрема з Одеси, Ужгорода, Івано-Франківська, Тернополя, Львова, Луцька, Здолбунова, а також представники Азербайджану - команда м. Баку. Турнір проходив у клітці, в розділі “повний контакт”.
Здолбунівська команда “Локомотив” за своїм складом була наймолодшою і чи не найчисельнішою на змаганнях. Прибули до Львова і здолбунівські вболівальники та секунданти. Наше місто представляли вісім бійців - Ян Чабан, Віталій Руденко, Владислав Мізера, Павло Смотр, Максим Лобаніч, Назар Кулєша, Сергій Мельничук, Павло Левечко, які виступали у п’яти вагових категоріях, та тренер команди Віктор Петрович Мазур. Під його мудрим наставниц­твом наші хлопці продемонстрували досить високий рівень спортивної підготовки, це відмітили організатори турніру.


Наймолодший в команді 15-річний Владислав Мізера (боротьба самбо) виступав у ваговій категорії 61-66 кг. Він, хоч і програв у першому раунді технічним нокаутом, та бій показав гідний, здобув неоціненний досвід.
У ваговій категорії 70-77 кг на турнірі було найбільше представництво - 19 спортсменів. Нашу команду представляв Павло Смотр. У першому поєдинку він переміг львів’янина технічним нокаутом. Другий поєдинок, теж з представником львівського клубу ММАCentr, він також завершив перемогою достроково і увійшов у четвірку кращих.
Найбільше представництво наша команда мала у ваговій категорії 77-84 кг - 4 бійці: Максим Лобаніч, Павло Левечко, Назар Кулєша, Сергій Мельничук.
Незважаючи на те, що наші бійці вперше брали участь у змаганнях такого рівня, кожен з цих спортсменів пройшов їх перший етап, вигравши по поєдинку щонайменше, далі ж у кожного складалось по-різному.
Бійці щиро вдячні тренеру та директору ДЮСШ В. А. Куцелю, начальнику ФСК “Локомотив” М. О. Шевченку, тренеру з боксу В. П. Мазуру, інструктору ФСК “Локомотив” В. Ф. Смотру. Окрема подяка депутату міської ради М. О. Шевченку та досвідченому ветерану, майстру спорту з вільної боротьби О. О. Гамері за матеріальну підтримку, надану здолбунівській команді для забезпечення її участі в турнірі.
Олег МАЗЯРКО,
тренер.

Comments are now closed for this entry