Сорок один рік працює лікарем у амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 3, що у селищі цементників, Світлана Петрівна ПОЗДНЯКОВА (на знімку). Тамтешні мешканці дуже її поважають як авторитетного фахівця і прекрасну людину. У тисячах родин Світлану Петрівну називають «наш Лікар». Ті, кого першими взяла вона під педіатричну опіку, нині поспішають до неї на прийом уже зі своїми внучатами. Третє покоління…
Нині на її дільниці 1780 осіб, але обслуговує Світлана Петрівна півтори дільниці. У 2004 році, після закінчення спеціальних курсів на базі Тернопільського медінституту, змінила спеціалізацію педіатра (фах цей свого часу здобула у Львівському медичному виші) на сімейного лікаря. Відтоді відповідає за здоров’я не тільки малечі, а й дорослих.


У числі професійних обов’язків С. Позднякової патронаж дітей до року, профілактичні огляди школярів і вихованців місцевого ДНЗ, огляди перед щепленнями, прийом і консультування хворих у амбулаторії і багато інших. Світлана Петрівна до їх виконання завжди ставиться надзвичайно відповідально й добросовісно, вміє знайти індивідуальний підхід до кожного свого пацієнта. Особливо ж хвилюється за маленьких, до них ставиться по-материнськи, зі щирою любов’ю. Маючи величезний практичний досвід, постійно розширює свої знання, опрацьовуючи профільну періодику, наукову літературу, адже прагне бути в курсі найсучасніших і найефективніших методів медичної допомоги.
За багаторічну сумлінну працю С. Позднякову не раз нагороджували. Колеги шанують її не лише за високий професіоналізм, а й за чуйність, щирість і доброзичливість. Сама вона вже й не уявляє життя без своєї роботи, без медицини й служіння людям. І, можливо, саме тому, що нелегкий цей шлях освячений і благословенний мрією, бо стати лікарем Світлана Петрівна хотіла з дитинства.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry