Надовго залишиться в пам’яті учнів 4-Б класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. та їх батьків новорічний ранок, що відбувся напередодні святкування Нового року. Адже в теплій, дружній атмосфері зібралась вся класна родина.
Школярі прийшли на свято в чудових казкових костюмах, які надавали заходу ще більшої чарівності.
Новорічне свято - це завжди відчуття казки, таємничості, чогось надзвичайного, тож до нього діти готувались заздалегідь – вивчили вірші, віншування, танці, пісні і хороводи, прикрасили класну кімнату виробами, які виготовили самі.


В дарунок усім присутнім на святі звучали музичні вітання від тріо юних бандуристок у складі Дарини Огородник, Тетяни Красовської та Дар’ї Тимофєєвої, Вікторії Денищук, яка виконала на скрипці твір «Ялинка» та інші композиції. Зачарувала усіх своїм мелодійним співом Маргарита Малиновська. Хор класу виконав пісні «З Новим роком», «Ой, летять, летять сніжинки». Чудового настрою додав усім Дід Мороз (батько Марії Панасюк). Він танцював новорічні танці біля ялинки, яку подарував дітям тато Марії Огородник. Звучали й вірші та вітання від О. Куксової, А. Тимощук, Д. Огородник, Б. Стюпка, О. Паліводи, Л. Семенюк, М. Панасюк, братів Мохначуків. А наприкінці дійства Дід Мороз вручив діткам подарунки, які підготували їм батьки.
Для моїх вихованців це прощальний новорічний захід у початковій школі, тому хочу їм щиро побажати у Новому році світлої долі, радості, щастя, міцного здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення найзаповітніших бажань, а батькам - терпіння і витримки у вихованні дітей, родинного затишку і тепла, достатку, Божого благословення.
З повагою
класний керівник 4-Б класу
Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.
Алла ДЕМЧУК.
На фото: учасники новорічного дійства.

Comments are now closed for this entry