Відповідно до плану роботи, 1 листопада 2013 року відбувся День Здолбунівської районної ради в Будеразькій сільській раді. Прийом громадян проводили голова райради Василь Тимощук, начальник Здолбунівського управління Держземагенства Петро Пилипчук, головний спеціаліст відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду в Здолбунівському районі Лія Гладкевич, завідувач сектору Здолбунівського управління соціального захисту Тарас Клиновий.


Питання, з якими зверталися громадяни, були різноплановими. Але найбільш болюче для них – це питання підведення газу до їх села. Голова районної ради запевнив, що буде всіляко сприяти в вирішенні цієї проблеми, адже на підведення газопроводу потрібні чималі кошти. Також багато звернень було до Петра Пилипчука, вони стосувалися в основному проблемних питань щодо земельних паїв.
Не оминули жителі Будеразької сільської ради і питання ремонту доріг, точніше, його відсутності. Проте незадовільний стан доріг актуальний не лише для будеражців, а й для без перебільшення усіх жителів району. Яким чином та коли влада збирається цю проблему вирішувати – наразі не зрозуміло.
Підготував
Сергій КОНДРАЧУК.

Comments are now closed for this entry