Учасники семінару у відремонтованому клубі с. Стара Мощаниця.

 

Минулого тижня відбуло­ся чергове засідання коорди­наційно-консультативної ради при голові районної ради. Під час його теоретичної частини, яка проходила у кімнаті депутата райради, першим розглядалося
питання “Організація співпраці органів місцевого самоврядування та філії “Здол­­­бу­нів­­ський райавтодор” щодо утримання в належному стані автодоріг в осінньо-зимовий період 2013-2014 років. З інформаціями виступили начальник філії “Здолбунівський райавтодор” Р. В. Батарєв, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА О. С. Омельчук, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення РДА І. О. Дейнека.

Комфортно і затишно почувають себе малята у садочку с. Білашів.


У обговоренні цього питання, зокрема, йшлося про необхідність забезпечити постійну готовність спеціальної техніки, яка використовується для утримання доріг взимку, достатній запас пального, протиожеледних матеріалів. А успішне виконання завдань, пов’язаних із створенням зручних і безпечних умов руху на дорогах району в осінньо-зимовий період, залежить від скоординованих дій керівництва райавтодору та виконавчих комітетів сільських, селищної рад, від налагодженої співпраці голів територіальних громад з підприємцями.


Із другого питання - “Про виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації дер­жавної антикорупційної полі­тики”, в частині визначення поняття конфлікту інтересів” учасників засідання координаційної ради поінформували заступник прокурора Здолбунівського району О. К. Ходак, старший оперуповноважений Здолбунівського міжрайонного відділу УСБУ в Рівненській області О. В. Музика, начальник районного управління юстиції М. В. Семенюк.
У роботі засідання також взяв участь і виступив заступник голови райдержадміністрації М. Д. Корилкевич.
У рамках практичної частини координаційно-консуль­тативної ради учасники семінару побували у Білашівській та Старомощаницькій сільських радах. У Білашеві вони ознайомилися з роботою сільської ради, клубу, навчаль­но-виховного комплексу (школа-сад), фельд­шерсько-акушерського пункту та бібліотеки, у Старій Мощаниці відвідали сільську раду, фельдшерсько-акушерський пункт, ЗОШ І-ІІ ст., бібліотеку та клуб.
Людмила ІВАНОВА.

Comments are now closed for this entry